PL: Liverpulu tri boda uz festival golova na ''Enfildu''

10.03.2019 sportdc.net

Fudbaleri Liverpula došli su do nove pobjede. Oni su savladali Barnli sa 4-2 i 30. kolu Premijer Lige.

Meč je šokantno počeo za domaće. Naime, Vestvud je pogotkom doveo Barnli u vodstvo. Ipak, Liverpul nije klonuo duhom i do kraja prvog poluvremena došli su do preokreta. Golove su dali Firmino i Sadio Mane a treba istaći da su oba gola izuzetno srećno postigli.

I u nastavku smo gledali sjajan meč. I u nastavku je bilo mnogo šansi ali i golova. Liverpul je preko Bobija Firmina poveo sa 3-1. Gudmunson je zakomplikovao završnicu meča kada je smanjio na 3-2. Ipak, Sadio Mane postiže još jedan pogodak i Liverpul dolazi do tri boda.

Liverpul je sada drugi sa bodom manje od Mnačester Stija, koji je het trikom Sterlinga došao do trijumfa protiv Votforda sinoć.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Liverpool Burnley