Zvezda
Kopaonik
Kopaonik pobedio Rasadnik i odvojio prva tri boda

Ekipa KMF Kopaonika posle pobede - foto: KMF Kopaonik

U drugom kolu FSRIS Regionalne lige grupe "Sever" KMF Kopaonik je bio domaćin ekipi Rasadnika iz Velikog Å iljegovca. Gosti su poveli u 4. minutu strelac je bio Dimitrijević. Bučić je imao Å”ansu da poravna rezultat,Ā ali njegov Å”ut je otiÅ”ao pored gola. Domaćin je uspeo za samo tri minuta da se vrati u utakmicu i stigne do 1:1 golom Ignjatovića. I ponovo kao i protiv ekipe Despota domaća ekipa je stvorila veliki broj Å”ansi, ali lopta nije htela u gol.

Ā

U drugom poluvremu gosti nisu iskoristili kazneni udarac, tačnije Vladimir Milićević je uhvatio živu loptu. U nastavku bolja igra Brusjana krunisana je pobedom, a strelci su bili Čaloveić u 33. minutu i Vilimonović u 36. minutu posle prelepe akcije sa Danilovićem.

KMF Kopaonik - KMF Rasadnik 3:1 (1:1)

Brus-Hala sportova ā€Goran Raičevićā€. Gledalaca: 200. Sudije: Marijanović Aleksandar (Leskovac) i Spasić Vladan (NiÅ”). Strelci: Ignjatović 7, Čaloveić 33, Vilimonović 36. minutu za Kopaonik,a Dimitrijević u 4. minutu za Rasadnik. Igrač utakmice V.Milićević.

KMF KOPAONIK: V.Milićević, Zdravković, Čaloveić, Bučić, Ignjatović. Zamene: Radović, Planiničić, Savić, Todorović, N.Nikolić, Vilimonović, Danilović.

KMF RASADNIK: Anđelković, Rajković, Milosavljević, Dimitrijević, Sibinović. Zamene: Al.Milenković, Jevtić, D.Milićević, A.Milenković, Tazić, Jezdić, Jevremović.