Brđanka
Rasadnik
KMF Kopaonik poražen u prvom kolu od KMF Despot iz Despotovca

KMF Kopaonik - foto: Žarko Arsić

U prvom kolu KMF Kopaonik je poražen u hali ā€Goran Raičević ā€ od ekipe Despot iz Despotovca rezultatom 2:3.

Ā

LoÅ”e su otvorili utakmicu i dozvolili gostima da u 11. minutu povedu a strelac je bio DuÅ”an Đorđević 0:1. U drugom poluvremenu domaći igrači su zaigrali mnogo bolje i imali prilike da i preokrenu rezultat ali nisu iskoristili veoma dobre Å”anse Planiničića i Zdravkovića kao i Ignjatovića. Gosti iz Despotovca su duplirali prednost u 22. minutu preko MiloÅ”evića 0:2 . Uspeo su domaćin da smanji zaostatak preko Ignjatovića u 25. minutu 1:2. I kad su svi u hali mislili da domaćin može ulaskom Vilimonovića da stigne prednost gostiju ekipa Despota postiže joÅ” jedan gol a strelac je bio Milosavljević 1:3. Do kraja Vilimonović je samo ublažio poraz golom u 40. minutu utakmice za 2:3.

KMF Kopaonik - KMF Despot 2:3 (0:1)

Brus ā€“ Hala spotrova ā€Goran Raičević ā€. Gledalaca: 200 .Sudije: Bojan Milić, SlaviÅ”a Jakovljević (KruÅ”evac). Strelci: Ignjatović 25, Vilimonović 40. za KMF Kopaonik, Đorđević 11, MiloÅ”ević 22, Milosavljević 38. minutu za KMF Despot. Igrač utakmice: Đorđević.

KMF KOPAONIK : Milićević, Planiničić, N.Bučić, Nikolić, Ignjatović. Zamene: Radović, Zdravković, Savić, Todorović, Čaloveić, Vilimonović ,Obradović.

KMF DESPOT: Milutinivić, Milosavljević, Bogdanović, Đorđević, V.MiloÅ”ević. Zamene: Novčić , Stanojević, Ilić, Dimitrijević, F.MiloÅ”ević, Ljubisavljević, Andrejić.