Vinogradar
Mladost (DK)
Podela bodova na terenu kraj Jezera

FS Rasinskog okruga - foto: fsro.org.rs

U 6. kolu Druge rasinske okružne lige Jezero je na svom terenu dočekalo ekipu Mladost 1977 iz Garevine. U pravom prvenstvenom meču viđena je tvrda i borbena utakmica. Domaćin je prvi poveo u 16. minutu preko brzonogog Marka Radovića koji je lob udarcem sa 20 metara savladao golmana Savovića za 1:0.

Gosti su stigli do izjednjačenja u 31. minutu Ignjatović odlično centaršutom pronalazi Planiničića koji glavom šalje loptu iza leđa golmana Mladena Radovića za 1:1.Do kraja prvog dela Mladen Simić ne koristi odličnu šansu da vrati prednost svoje ekipe. U drugom poluvremenu gosti ne koriste priliku da povedu stativa je bila saveznik domaćoj ekipi .

JEZERO - MLADOST 1977 1:1 (1:1)

Zlatari-Stadion kraj Jezera. Gledalaca: 50. Sudija: Miletić Dejan (Kruševac). Strelci: Mar.Radović 16. za Jezero, Planiničić u 31. minutu za Mladost 1977. Žuti kartoni: Stevanović, Bogićević (Jezero). Crveni kartoni: Stevanović (Jezero).

JEZERO: Ml.Radović, Punoševac, Marković, Raičević, Stevanović, Bogićević, Perić, Tomić, Simić, Mar.Radović, Savić. MLADOST1977: M.Savović, Dan.Obradović, Zdravić, Todorović, Savić, N.Savović, Planiničić, Marković, Ignjatović, Kostadinović, Da.Obradović.