Čukarički
IMT
Radnički (NB)
Zvezdini omladinci u nadoknadi slomili otpor žilavih "Grafosa"

Posle utakmice kadeta snage su odmerili i omladinci Grafičara i Crvene zvezde. Čitavo prvo poluvreme igrači Zvezde su proveli na protivničkoj polovini, stavarli prilike, ali i ćerdali, a najviše se ispromašivao omaleni Krivokapić, tako da su mreže mirovale.

Trener gostiju Milijaš je na poluvremenu izvršio tri izmene, nezadovoljan prikazanim od strane svojih igrača u prvom delu. Zvezda igra angažovanje, a do vođstva je mogla doći u 56. minutu, ali je Gojkov sa "kreča" pogodio samo okvir gola. Prethodno je Kraljević nepropisno startovao na Tošića u svom kaznenom prostoru.

Igrao se 65. minut kada su momci u crveno-belim dresovima najzad postigli pogodak. Stojković je napravio prodor po krilu i centrirao, a Bubanja samo otvorio stopalo i sa desetak metara zatresao mrežu. Potom se igra bez šansi sve do 81. minuta kada je Veljović pobegao odbrani gostiju i poravnao rezultat. Zvezda do pobede stiže u 4. minutu nadoknade, posle još jednog dosuđenog kaznenog udarca za njih, zbog igranja rukom. Strelac sa bele tačke bio je Radonjić, da bi pobedu minut kasnije potvrdio Teofilović za konačnih 1:3.

Crveno-beli su ovom pobedom, a posle remija IMT-a sa Spartakom, ponovo zauzeli čelo tabele. Sledeće gostovanje omladinci Zvezde imaće za vikend na Ubu, dok Grafičar putuje u Lučane.

GRAFIČAR - CRVENA ZVEZDA 1:3 (0:0)

STADION: Rajko Mitić jug veštačka trava. GLEDALACA: 100. GL.SUDIJA: Karanović Marko. POM.SUDIJE: Šoškić Tihomir i Hrutka Marko. STRELCI: Veljović 81.min (Grafičar), Bubanja 65, Radonjić 90+4. (k.u.) i Teofilović 90+5.min (C.zvezda). ŽUTI KARTONI: Gačić, Crnojević, Kraljević i Erić (Grafičar)

GRAFIČAR: Erić, Radović (Ostojić), Ramadani, Kostić, Veljović, Gačić (Kraljević), Taker, Crnojević, Ivanović, Đorđević (Pavlović), Juliang (Čaprić) (Milutinović).

CRVENA ZVEZDA: Draškić, Bubanja, Stojanović, Cvetković, Krivokapić (Vukojević) (Radonjić), Tošić (Teofilović), Gojkov, Gudelj, Tegeltija (Stojković), Miranović (Petrović), Markočević.

Omladinske lige Omladinske lige Omladinska liga Srbije RFK Grafičar Crvena zvezda