Rembas
Morava 1918
Jedinstvo Mijatovac golom u nadoknadi osvojio bod u Zleginju

Arhivski snimak - foto: Žarko Arsić

Gosti su došli sa namerom da odu kuću neporaženi i uspeli su u toj nameri. U 8. minutu gosti su ozbiljno zapretili preko Stanisavljevića, da bi u 13. minutu isto uradio Miloš Živanović. Domaćin je poveo u 33. minutu Knežević je prošao po desnoj strani i centrirao, a lopta pogađa u ruku Zlateva i sudija Nikola Drašković pokazuje na  belu tačku. Siguran realizator najstrože kazne je bio Maksić 1:0.

U drugom poluvremenu ponovo gosti bolje kreću u 46. minutu Miloš Živanović veoma dobro šutira a golman Radulac izbacuje loptu preko gola. U 50 . minutu Krstić pogađa prečku. U 57. minutu viđen je prelep gol Miladinovića iskosa sa leve strane pogađa dalji ugao gola golmana Kovačevića za 2:0. Mogao je Knežević da reši pitanje pobednika u 65. minutu ali dao je sebi prejak for i golman Kovačević istrčava i hvata loptu. Izvršio je trener gostiju Dejan Tomić dve izmene i pogodio Antonijević u 83. minutu iz slobodnog udarca smanjuje na 2:1. Gosti su šokirali domaćina u nadoknadi vremena kada  Savović pogađa za konačnih 2:2.

Vinogradar - Jedinstvo (M) 2:2 (1:0)

Zleginje-Stadion Vinogradara. Gledalaca: 100. Sudija: Nikola Drašković (Kruševac) 7,5. Strelci: Maksić u 33. minut (iz penala), Miladinović u 57. za Vinogradar. Antonijević u 83, Savović u  90+4 za Jedinstvo (M). Žuti kartoni: Knežević, Jovanović, Gajić (Vinogradar), Marković, Stoiljković (Jedinstvo). Igrač utakmice: Radulac.

Vinogradar: Radulac 8, Gačić 7,5, Čukuranović 7, D.Nikolić 7, Knežević 7,5, Maksić 7, I.Nikolić 7, Jovanović 7, Radović 7 (Gajić -), Miladinović 7, Lisinac 7.

Jedinstvo (M): Kovačević 6,5, Avramović 7, Zlatev 6, Miloradović 7, Marković 7, U.Živanović 6,5, M.Živanović 7,5, Stanisavljević 6,5 (Antonijević 7), Krstić 7 (Savović 7), Petronijević 7 (Stoiljković ), Jovanović 6,5.

Zonske lige Zonske lige Zona "Zapad" Župa Jedinstvo (M)