Stanišić
Tisa
Tekstilac
Podunavac bolji od Radničkog

Fudbaleri Radničkog pred domaćom publikom, u okviru 23. kola Srpske lige grupa "Vojvodina", doživeli su još jedan poraz u nizu, ovoga puta protiv ekipe Podunavca rezultatom 0:1.

Prva prilika za goste i odmah gol, kada je u 11. minutu Rančić izveo korner, a odlično skočio Maksimović i glavom pogodio za  goste. Još jednu priliku imali su gosti u 14. minutu, opet nakon kornera, ali  ovoga puta Jovanović je glavom, na sreću domaćih, pogodio stativu golmana Cvijetića. Prvu šansu da ugroze gol gostiju imali su igrači Radničkog u 15. minutu, kada je Kvrgić sa ivice šesnaesterca, nakon snažnog šuta, loptu poslao tik iznad gola golmana gostiju Vlajića. U 40. minutu trener domaćih Guteša, zbog opravdanog prigovoranja glavnom sudiji Srđanu Tanoviću iz Subotice, dobija crveni karton i seli se na tribine.

U drugom poluvremenu krenuli su mnogo ofanzivnije i borbenije igrači Radničkog. Igrač domaćih Kovačević u 65. minutu šutira sa 25 metara, ali golman gostiju Vlajić bio je siguran na golu. Do kraja utakmice vodila se borba na sredini terena za svaki pas, ali ipak bez izglednijih prilika na obe strane.

RADNIČKI ZRENJANIN: Cvijetić, Marković, Bugarin, Kovačević,Stevanović, Popov, Rosić, Kosović, Šemić, Jeftenić i Kvrgić. Zamenici igrača: Nosalj, Miholjčić, Vujović, Markoski, Mrđenović, Dragović i Kozić.

PODUNAVAC: Vlajić, Jovanović, Kačar, Milosavljević, Maksimović, Đorđević, Spasić, Radnić, Pajković, Maoduš i Bursać. Zamenici igrača: Vidaković, Labović, Krantić, Radojčić, Jovanov i Radojčić.