OFK Sinđelić
Radnički (S)
Rivali podelili bodove na stadionu kraj Morave

Utakmica na stadionu kraj Morave u Trsteniku

Fudbaleri Trstenika PPT su u okviru 33. kola Srpske lige Istok, na svom stadionu kraj Morave igrali nerešeno 1:1, poluvreme bez golova sa SFK Moravom iz Vladičinog Hana. Susret je vodio glavni sudija Stefan Filipović iz Jagodine. Utakmica je bila zanimljiva i do kraja neizvesna, više šansi imali su domaći, ali su i gosti ostavili lep utisak.

Prvi u vođstvo došli su trsteničani u 52. minutu protivničkog golmana matirao je Nikola Stanković za 1:0. Gosti su krenuli agresivnije ali su sve do 79. minuta domaći uspeli da sačuvaju vođstvo. Međutim, plan im je pokvario Miloš Stanković svojim pogodkom i gosti su iz Trstenika odneli bod zasluženo.

Posle ovog odigranog prvenstvenog kola trsteničani se nalaze na solidnom 9. mestu sa 50 bodova, dok njihov rival SFK Morava će se i dalje boriti za opstanak na 18. mestu. Naredno 34. kolo Trstenik PPT gostuje u Prokuplju kod ekipe OFK Topličanina, a SFK Morava na svom stadionu dočekuje ekipu Kablova iz Zaječara.