57'
57'
SLS: Proleter - Vojvodina 0:1
24.08.2019 FK Vojvodina

U Å”estom kolu Super lige Srbije, fudbaleri Vojvodine večeras su pobedili ekipu Proletera na "Karađorđu" rezultatom 1:0.Ā Na stadionu je bilo prisutno oko 4.500 gledalaca, među kojima je i gradonačelnik Novog Sada MiloÅ” Vučević.

12. minut: GOL! Vojvodina vodi 0:1. Sa polovine terena, Drinčić je poslao odličan pas iz prve ka Đuričinu, koji je prihvatio loptu, uÅ”ao u Å”esnaesterac, driblinzima sjajno proÅ”ao pored dvojice igrača Proletera i potom savladao golmana Petrića.

Ā

17. minut: Slobodan udarac za Proleter sa oko 20 metara je izveo Radinović, ali je Rockov odbranio.

20. minut: Posle kornera za Proleter, Mirosavljev je uputio udarac glavom sa tri metra, ali je Saničanin sa gol-linije izbio loptu u polje.

30. minut: Drinčić je fenomenalno proigrao Vinsenta sa sredine terena, a on je odigrao povratni pas do Matića, koji je Å”utirao sa oko 12-13 metara, ali je loÅ”e zahvatio loptu, koja je otiÅ”la daleko van okvira gola.

42. minut: Zbog prigovora na nepokazan žuti karton jednom fudbaleru Proletera, žuti karton dobio je Å”ef stručnog Å”taba Vojvodine Nenad Lalatović.

43. minut: Slobodan udarac za Vojvodinu sa oko 35 metara je izveo Drinčić, ali je Petrić izbio loptu u korner.

44. minut: Posle centarÅ”uta Drinčića sa leve strane, udarac glavom uputio je Matić, ali je lopta proÅ”la pored stative.

45. minut: Posle centarÅ”uta sa desne strane, udarac sa oko pet metara je uputio Marjanović, ali je pogodio spoljni deo mreže.

Prvo poluvreme je zavrŔeno.

Počelo je drugo poluvreme.

47. minut: Posle centarÅ”uta Drinčića sa leve strane, udarac sa oko pet metara iskosa je uputio Đuričin, ali je Petrić uhvatio loptu.

50. minut: U kontranapadu, Radinović je proigrao Čolovića, koji je Å”utirao sa desetak metara iskosa, ali je pogodio spoljni deo mreže.

51. minut: Gemović je Å”utirao sa oko 20 metara, ali je lopta proÅ”la nekoliko centimetara pored stative.

52. minut: Zbog prekrÅ”aja nad Klimakom na sredini terena, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Željko Filipović.

54. minut: Slobodan udarac za Vojvodinu sa oko 25 metara je izveo Drinčić, ali je Å”utirao preko prečke.

57. minut: IzvrÅ”ena je prva izmena u timu Proletera: izaÅ”ao je Milorad Balabanović, a uÅ”ao Anes RuÅ”ević.

58. minut: Gemović je Å”utirao sa oko 22-23 metra, ali je lopta pogodila nekog od igrača Proletera i zavrÅ”ila u korneru.

62. minut: Gemović je Å”utirao sa petnaestak metaraiskosa, ali je Petrić odbranio. Odmah potom, izvrÅ”ena je prva izmena u timu Vojvodine: izaÅ”ao je Željko Filipović, a uÅ”ao Mirko Topić.

64. minut: IzvrÅ”ena je i druga izmena u timu Proletera: izaÅ”ao je Lazar Marjanović, a uÅ”ao Slobodan Novaković.

69. minut: IzvrÅ”ena je i druga izmena u timu Vojvodine: izaÅ”ao je Miodrag Gemović, a uÅ”ao Jovan Kokir.

75. minut: Zbog međusobnog guranja, žute kartone dobili su UgljeÅ”a Radinović iz Proletera i Eze Vinsent iz Vojvodine.

78. minut: IzvrÅ”ena je i treća izmena u timu Vojvodine: izaÅ”ao je Ognjen Đuričin, a uÅ”ao Dejan Zukić.

79. minut: Posle centarÅ”uta Drinčića iz slobodnog udarca, Vinsent je uputio udarac glavom, ali je Petrić odbranio.

80. minut: Pejić je Å”utirao sa oko 20 metara, ali je Rockov sjajno odbranio.

82. minut: U kontranapadu Vojvodine, Topić je sjajno proigrao Vinsenta, koji je izaÅ”ao sam ispred Petrića i Å”utirao, ali je čuvar mreže Proletera odbranio.

83. minut: Zbog simuliranja prekrÅ”aja za jedanaesterac, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Bojan Matić. Odmah potom, izvrÅ”ena je i treća izmena u timu Proletera: izaÅ”ao je Aleksa Pejić, a uÅ”ao Andrija Ratković.

89. minut: Zbog prigovora na jednu sudijsku odluku, žuti karton u ekipi Proletera dobio je Milan Mirosavljev.

Ekipe su nastupileĀ u sledećim sastavima:

Proleter: Petrić ā€“ Mitrović, Pejić, Balabanović, Mirosavljev ā€“ Čolović, Marjanović, Klimako, Radinović ā€“ Andrejević, Tanasin.

Vojvodina: Rockov ā€“ Stojković, Veselinović, Saničanin, Vučić ā€“ Drinčić, Filipović ā€“ Gemović, Đuričin, Vinsent ā€“ Matić.