XS
SM
MD
LG
Informacije o klubu
Osnovan 1945
Boja kluba Crno-bela
Adresa Humska 1
Mesto 11000 Savski venac
Opština Savski venac
Okrug Grad Beograd
Država Srbija
Telefon +381 11 3227 181
Fax +381 11 3229 906
Email football@partizan.rs
Web adresa http://partizan.rs/
Trofeji Domaći: Prvenstvo SFR Jugoslavije (11): 1946/47, 1948/49, 1960/61, 1961/62, 1962/63, 1964/65, 1975/76, 1977/78, 1982/83, 1985/86, 1986/87. Prvenstvo SR Jugoslavije (7): 1992/93, 1993/94, 1995/96, 1996/97, 1998/99, 2001/02, 2002/03. Prvenstvo Srbije i Crne Gore (1): 2004/05. Prvenstvo Srbije (6): 2007/08, 2008/09, 2009/10, 2010/11, 2011/12, 2012/13, 2014/15, 2016/17. Kup SFR Jugoslavije (5): 1947, 1952, 1954, 1957, 1989. Kup SR Jugoslavije (4): 1992, 1994, 1998, 2001. Kup Srbije (3): 2008/09, 2009/10, 2011/12, 2016/17. Međunarodni: Mitropa kup (1): 1978.
Stadion
Mesto Beograd
Adresa Humska 1
Izgrađen 1949
Kapacitet 32.710
Dimenzije 105x68
Lokacija
Tim
Broj Ime i prezime Godine Pozicija
88 Vladimir Stojković 35 Golman
61 Marko Jovičić 22 Golman
12 Filip Kljajić 28 Golman
41 Aleksandar Popović 18 Golman
2 Luka Cucin 19 Odbrana
4 Miroslav Vulićević 32 Odbrana
6 Mark Valijente 31 Odbrana
15 Svetozar Marković 18 Odbrana
17 Zlatan Šehović 18 Odbrana
23 Bojan Ostojić 34 Odbrana
26 Nemanja G. Miletić 27 Odbrana
44 Gabrijel Enake 28 Odbrana
72 Slobodan Urošević 24 Odbrana
73 Nemanja R. Miletić 28 Odbrana
7 Zoran Tošić 31 Sredina
8 Armin Đerlek 18 Sredina
10 Marko Janković 23 Sredina
16 Saša Zdjelar 23 Sredina
40 Jovan Kokir 18 Sredina
55 Danilo Pantić 22 Sredina
99 Milan Smiljanić 31 Sredina
9 Nemanja Nikolić 25 Napad
11 Rikardo Gomeš 26 Napad
18 Đorđe Ivanović 22 Napad
51 Ognjen Ožegović 24 Napad
77 Goran Zakarić 26 Sredina
22 Saša Ilić 40 Sredina
27 Nebojša Kosović 23 Sredina
14 Juri Vakulko 23 Sredina
20 Sejduba Suma 27 Sredina
5 Strahinja Bošnjak 19 Sredina
Uprava kluba
Predsednik Milorad Vučelić
Trener Zoran Mirković
Podpredsednik Vladimir Vuletić
Generalni direktor Miloš Vazura
Sportski direktor Ivica Iliev
Član upravnog odbora Milan Obućina
Član upravnog odbora Nebojša Petrović
Član upravnog odbora Dragoljub Trailović
Član upravnog odbora Zoran Rajić
Član upravnog odbora Vladimir Brnović
Član upravnog odbora Dušan Jovanović
Član upravnog odbora Dejan Bukvić
Član upravnog odbora Goran Skorobać
Član upravnog odbora Milomir Grigorijević
Predsednik nadzornog odbora Miloš Kostić
Član nadzornog odbora Miloš Marković
Član nadzornog odbora Stojanče Ristevski
Član nadzornog odbora Veljko Delibašić
Član nadzornog odbora Mladen Nikolić
Poslednja izmena: Pedja14 03.08.2018 15:38:16
Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu