Žabare
Ranilović
Šamot
Trijumf Sloge na vodi

Nakon tri uzastopna poraza, Zagoričani su osvojili bodove. U 21. kolu Međuopštinske lige Aranđelovac-Topola Sloga Misača 2:1. Danas raskvašen i vodom natopljen teren (potpomognut kišom koja je sve vreme padala) umogome je otežavao kretanje igrača, kojima treba odati priznanje za želju koju su prikazali. Prvu priliku imali su domaći u 3.minutu, kada je udarac Miloša Stevanovića sa više od 25 metara odbranio golman Đorđević.  Fudbaleri Sloge su inicijativu materijalizovali u 25.minutu. Vesić je proigrao Lekića, a ovaj sa 7-8 metara doneo prednost domaćima. Pet minuta kasnije, Lekić je uputio centaršut sa leve strane,a Č.Petrović glavom sa 5 metara duplirao vođstvo. Priliku za gol gosti su umali u 39.minutu, ali je udarac N.Pavlovića sa 15 metara odbranio golman domaćih Jelesijević.

U drugom poluvremenu kiša je smanjivala intenzitet padanja, a gosti pojačavali svoje napade. Udarac Bogdanovića u 46. minutu sa 10-ak metara odbranio je Jelesijević. Domaći su do ubedljive prednosti mogli preko M.Jelesijevića u 56. i 63.minutu,ali je u oba navrata sa udaljenosti oko 10 metara šutirao pored gola. Fudbaleri Misače su u 70.minutu postigli gol. N.Pavlović je sa više od 25 metara malo iskosa sa desne strane uputio lob udarac i poslao loptu iza leđa (u tom trenutku) neopreznog golmana domaćih. Od tog tenutka fudbaleri Sloge su zaigrali dosta angažovanije, ali do kraja meča nisu uspeli da postignu pogodak. Najbolju priliku imao je Gajić u 88.minutu, kada je sa 5 metara šutirao preko gola.

Sloga (Zagorica) - Misača  2:1

Igralište u Zagorici. Gledalaca oko 30. Delegat:Nenad Đorđević (Aranđelovac). Sudija:Aleksandar Milutinović (Žabare), pomoćnici:Nikola Popović (Natalinci) i Stefan Jovanović (Šume). Strelci:Lekić u 25. i Č.Petrović u 30.minutu za Slogu, a N.Pavlović u 70.minutu za Misaču. Žuti karton:Stojanović (Misača).

Sloga: N.Jelesijević, Miloš Stevanović, Dimitrijević, Vesić (od 77.Milić), Milan Stevanović, Gajić, Jovanović, J.Petrović, Č.Petrović, Lekić, M.Jelesijević (od 73.Radonjić).

Misača: Đorđević, Preković (od 60 Gavrilović), Švabić (od 12. Stojanović), Danilović, Aranđelović, Skerlić, Bogdanović, S.Pavlović, Radojičić, Panović, N.Pavlović.