Partizan
Proleter
Radoje Domanović
Kopljari opet kobni po Slogu

Fudbaleri Sloge pretrpeli su četvrti uzastopni poraz (kada su mečevi u Kopljaru u pitanju) pošto su u okviru 4. kola Međuopštinske lige Aranđelovac-Topola poraženi od istoimene ekipe rezultatom 3:2. U utakmici koja je obilovala borbenošću, požrtvovanom igrom i čvrstim duelima, utisak je da su domaći iskoristili svoje prilike (što se za goste ni u kom slučaju ne može reći) i sasvim zasluženo osvojili nove bodove.

Domaći su iz prve ozbiljnije akcije postigli vodeći pogodak. Savić je izveo korner, golman gostiju ne baš sigurno intervenisao, a Gajić loptu sa pola metra sproveo u mrežu. Prilike za izjednačenje gostujući fudbaleri su propustili u 11. minutu ( udarac Č.Petrovića sa 10-ak metara pored gola) i 34. minutu (M.Jelesijević  sa iste razdaljine šutirao ,a lopta nekoliko centimetara zavšila pored gola.

I drugo poluvreme počelo je izglednom prilikom domaćih. Matijević je šutirao 12-13 metara iskosa sa leve strane,a golman gostiju Jelesijević odbranio. U 74.minutu Radovanović je iskoristio nesigurnu intervenciju odbrambenih igrača Sloge i rutinski sa 15 metara poslao loptu u donji desni ugao Jelesijevićevog gola. Šansu za gol gosti su imali u 78. minutu, kada je Vesić proigrao M.Jelesijevića, a ovaj 10-ak metara iskosa sa desne strane šutirao pored gola. Svaku sumnju oko pobednika ovog duela odagnao je B.Đurković nakon dobro izvedenog kaznenog udarca (prethodno Matijević oboren u kaznenom prostoru Sloge). Tri minuta kasnije Nedić je u svom šesnaestercu igrao rukom, sudija Marković pokazao na "kreč", a M.Jelesijević sigurnom realizacijom postigao prvi gol za goste. Tek što su domaći krenuli sa centra pomenuti igrač je oduzeo loptu, asistirao V.Petroviću,koji je posle solo prodora poslao loptu iza leđa  domaćeg čuvara mreže Radivojevića, postavivši tako konačan rezultat utakmice.

Kopljari (Kopljari) - Sloga (Zagorica) 3:2

Igralište u Kopljaru. Gledalaca oko 50. Delegat:Desimir Nikolić (Bukovik). Sudija: Miloš Marković (Venčani), pomoćnici:Petar Sretenović i Relja Vukić (oba iz Aranđelovca). Strelci: Gajić u 6. Jovanović u 73. i B.Đurković iz penala u 84.minutu za Kopljare, a M.Jelesijević  iz penala u 87. i V.Petrović u 89.minutu za Slogu. Žuti kartoni:Nedić (Kopljare), Vesić, Ćosić, Ivanović, Č.Petrović, N.Jelesijević (Sloga).

Kopljare: Radivojević, M.Jovanović,  Sl.Maksimović, Nedić, B.Đurković, Radovanović, G.Đurković, Savić, Matijević, Marić, Gajić (od 46. Sr.Maksimović.

Sloga: N.Jelesijević, Stevanović, Ž.Jovanović (od 74. Lekić), Vesić, Gušić, Ćosić (od 46. Ivanović), N.Jovanović, J.Petrović, Č.Petrović, V.Petrović, M.Jelesijević.