Sloga (PM)
Sindjelić
Radnički (S)
PLS: Timok – Dolina 2:0

Fudbaleri iz Zaječara utakmicu su  počeli pomalo nesigurno tako da se stekao utisak da gosti iz Padine mogu da se nadaju povoljnom ishodu utakmice. Što je vreme više odmicalo igrači Timoka preuzimali  su inicijativu na terenu. Najpre je Matek odbranio jednu dubinsku loptu ispod same prečke, a zatim u 21. minutu bio savladan  golom spretnog Jakšića Izjednačenje je moglo da usledi nakon odlične akcije igrača Doline i šuta Baštovanova sa desetak metara iskosa, ali je golman Zogović nogama sačuvao svoju mrežu.Do kraja poluvremena Timok je imao inicijativu, napadao, ali bez završnice. Drugo poluvreme i promena uloga ili taktike obe ekipe. Dolina krenula odlučnije u napad a Timok se opredelio za odbranu i pretio povremenim kontrama. Jedna takva akcija donela je konačan rezultat. Praktično dva napadača Jaksić i Stanković, izveli su pravu bravuru i poigravali se u šesnaestercu Doline, i  .... Stanković 2:0. Dolina je u drugom poluvremenu imala više loptu u posedu od domaćina, ali bez ijedne stvorene prilike za gol.

Ponašanje igrača na terenu bilo je sportsko,  do trenutka velike gužve ispred šesnaesterca Timoka. Sudijina pištaljka se oglasila nakon igranja rukom istrčalog golmana Timoka  i dugo se nije znalo kakva će biti odluka. Golman nije isključen, što je izazvalo gnevnu  reakciju gostujućih a veliko zadovoljstvo domaćih igrača. Suđenje, osim sporne situacije, odlično. Pobeda Timoka zaslužena.