Goč
Bane 1931
Trepča
Bane - Mokra Gora 2:4
Fudbaleri Bana posle pobede u prošlom kolu u Mrčajevcima, u nedelju na svom terenu priredili su navijačima neprijatno iznenadjenje.Odlična ekipa iz Zubinog Potoka,potpuno zasluženo slavila je sa 4:2.raščani su imali mnogi više loptu u svom posedu,imali inicijativu koja je bila dosta jalova.Lepom irgom kratkih pasova i dobrim kontrama i polukontrama,od samog početka gosti su najavili igru na tri boda.Posle greške odbrane u 4.minutu Bešović rutinski šalje loptu ispod golmana Glukčevića za 0:1.U 15.minutu,ponovo iz neposredne blizine Bojković udvostručuje vođstvo Mokre Gore.Bane je uspeo da smanji rezultat u 60.minutu,posle opravdano dosuđenog jedanaesterca,pošto je igrač gostiju igrao rukom u svom kaznenom prostoru,siguran egzekutor bio je Stojanović.Pomislili su navijači domaćih da će uslediti preokret,ali su gosti posle klasičnog kontra napada preko Bešovića u 82.minutu povećali prednost.Pobedu gostima obezbedio je Voštić u 85.minutu,prelepim pogotkom sa 20-tak metara.Centarfor Bana petrović,minut pre kraja postavlja konačnih 2:4.U ekipi domaćina nije bilo igrača koji bi povukao ekipu,a odbarana je delovala dosta nesigurni,izuzimajući golmana Glukčevića.Pred oko 100 gledalaca,ekipe su nastupile u sastavu: BANE:Glukčević, Jokić, Stančić, Kuzmanović (Ristović), Grkajac, Jovanović, Vujanac, Peković, Petrović, Stojanović, Lešević (Anđelić). MOKRA GORA:Marković, Voštić (Andrijević), Perović, Vasić, Danić, Jakšić, Lepović, Đorđević (Janićijević), Bešović, Kasalović (Jovanović), Bojković.