Loznica
Real
Jošanica
Vodojaža-FAP 1:4
U veoma važnoj utakmici, fudbaleri FAP-a uspeli su da savladaju neugodnu Vodojažu u Kragujevcu sa 4-1 i tako uknjiže tri nova boda. Već u 11. minutu Dejan Šalipur je za malo šutao pored gola. Potom je i Luković imao dobru priliku da glavom dovede FAP do prednosti. Zatim gosti pokušavaju iz polukontre da ugroze gol FAP-a, ali Šiljak se nije dao prevariti. U 32. minutu ponovo je Dejan Šalipur bio u glavnoj ulozi, ali ovaj put prečka je bila saveznik domaćih. Zatim je Duško Janović dobro šutirao, ali istakao se golman domaćih, da bi u pet minuta pre kraja prvog dela fudbaleri FAP-a uspeli da povedu sa 1-0. Divnu akciju, Janovića i Mrševića uspeo je pogotkom da kruniše starije od braće Šalipura, Boriša preciznim udarcem sa desetak metara. I kada su svi očekivali da sudija Lazović odsvira kraj prvog dela meča igrači FAP-a postigli su još jedan pogodak. Dejn Šalipur odlično je centrirao sa leve strane, tako da najboljem strelcu FAP-a, Vladanu Lukoviću nije bilo teško da loptu glavom sprovede iza leđa golmana Vodojaže. Početak drugog poluvremena u potpunosti je pripao domaćim fudbalerima. Ređale su se šanse domaćih kao na tacni, ali lopta nije mogla u gol pored stamene odbrane FAP-a, na čelu sa iskusnim golmanom Šiljkom, sve do 70. minuta kada postižu lep gol iz slobodnog udarca sa 25. metara. Minut kasnije Luković izlazi sam ispred golmana domaćih, ali loptu šalje u spoljni deo mreže. U 73. minutu dolazi do malog incidenta na terenu, pa sudiji Lazoviću nije preostajalo ništa drugo nego da pokaže crvene kartone dvojici najratobornijih igrača domaćih, kao i kapitenu FAP-, Slatini. U 79. minutu Luković je mogao da reši meč, ali opet loptu šalje pored gola. I kada su domaći igrači u poslednjim minutima krenuli na sve ili ništa, FAP iz jedne polukontre preko najboljeg igrača na današnjoj utakmice, Dejana Šalipura došao do prednosti od 3-1 u 89. minutu, da bi u poslednjem minutu nadoknade Živković sa preko 30. metara pogodio gol uspavalog golmana Vodojaže i tako postavio konačan rezultat.