Tutin protutnjao kraj Ložionice

Gosti iz Tutina su pokazali da su s pravom zaseli na sami vrh tabele u Zoni Morava. Puleni trenera Stojanovića prikazali su dopadljiv fudbal i sa dva pogotka, po jedan u svakom poluvremenu, krunisali svoju nadmoćnost protiv mlade ekipe Metalca.

Prvi gol postigao je Anes Hot koji je dobro propratio prodor po levoj strani i posle upotrebbljivog centaršuta matirao golmana Košanina. Nakon toga Metalac je imao šansu za pogodak ali je Jovanović šutirao kraj leve stative. U nastavku sredinom poluvremena Rovčanin je kao vihor prošao levom stranom uposlio Džudževića koji je s desetak metara po drugi put zatresao mrežu domaćina.

METALAC - TUTIN 2:0 (1:0)

KRALjEVO - Strelci: 0:1 Anes Hot u 18, 0:2 Džudžević u 72. Stadion kod Ložionice. Gledalaca 100. Sudija: Nikola Vučinić (Kragujevac) 7,5. Žuti kartoni: Urdov, Brkljač, Jovanović (Metalac), Rovčanin, Jeremić (Tutin)

METALAC: Košanin 6,5, Ranđelović 6, Urdov 6, Gvozdenović 6,5, Brkljač 6,5, Dimitrijević 6, Kolaković 6,5, Milojević 6, Stevanović 6,5, Krstić 6, Jovanović 6 (Cvetković -)

TUTIN: Herić -, M. Hot 6,5, Rovčanin 7,5, Ahmatović 7, Tutić 7, Am. Hot 7, Gusinac 6,5, Čuljević 6,5, Jeremić 6,5, (Bulić -), Džudžević 7, An. Hot 7,5

Igrač utakmice: Anes Hot (Tutin)me

Duel Jovanovica i Tutića Foto: Stole