XS
SM
MD
LG

Jelen Super liga Srbije
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Prva Liga Srbije
18 timova
odigrano 306 od 306 utakmica
Srpska liga "Zapad"
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Srpska liga "Istok"
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Srpska liga "Vojvodina"
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Srpska liga "Beograd"
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Zona "Morava"
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Zona "Drina"
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Zona "Dunav"
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Niška zona
18 timova
odigrano 306 od 306 utakmica
Pomoravsko-Timočka zona
18 timova
odigrano 306 od 306 utakmica
Vojvodjanska liga "Istok"
18 timova
odigrano 306 od 306 utakmica
Vojvodjanska liga "Zapad"
18 timova
odigrano 306 od 306 utakmica
Beogradska zona
18 timova
odigrano 306 od 306 utakmica
Raški okrug
18 timova
odigrano 306 od 306 utakmica
Moravički okrug
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Zlatiborski okrug
18 timova
odigrano 306 od 306 utakmica
Kolubarski okrug
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Podunavski okrug
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Šumadijski okrug
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Braničevski okrug
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Prva Niška liga
16 timova
odigrano 210 od 240 utakmica
Nišavski okrug
16 timova
odigrano 224 od 240 utakmica
Pčinjski okrug
16 timova
odigrano 210 od 240 utakmica
Pirotski okrug
12 timova
odigrano 131 od 132 utakmica
Borski okrug
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
PFL Subotica
16 timova
odigrano 225 od 240 utakmica
PFL Pančevo
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
PFL Zrenjanin
16 timova
odigrano 226 od 240 utakmica
PFL Sombor
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
PFL Novi Sad
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
PFL Sremska Mitrovica
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Medjuopštinska liga Kraljevo
16 timova
odigrano 230 od 240 utakmica
Medjuopštinska liga Jadar
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Opštinska liga Valjevo - Grupa A
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Opštinska liga Valjevo - Grupa B
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Jasenička opštinska liga
12 timova
odigrano 102 od 132 utakmica
Opštinska liga Smederevo - Grupa Šumadija
8 timova
odigrano 55 od 56 utakmica
Opštinska liga Smederevo - Grupa Morava
10 timova
odigrano 56 od 90 utakmica
Opštinska liga Velika Plana
4 timova
odigrano 24 od 24 utakmica
Medjuopštinska liga Arandjelovac - Topola
14 timova
odigrano 166 od 182 utakmica
Medjuopštinska liga Rača - Batočina - Knić
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Medjuopštinska liga "Dunav"
14 timova
odigrano 169 od 182 utakmica
Medjuopštinska liga "Mlava"
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Druga Niška liga
12 timova
odigrano 72 od 132 utakmica
Opštinska liga Pirot
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
GFL Subotica
12 timova
odigrano 132 od 132 utakmica
Opštinska liga Čoka - Novi Kneževac
12 timova
odigrano 92 od 132 utakmica
Opštinska liga Bačka Topola - Mali Iđoš
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Druga PFL Pančevo - Zapad
16 timova
odigrano 237 od 240 utakmica
Druga PFL Pančevo - Istok
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Opštinska liga Kikinda - Novi Bečej
6 timova
odigrano 60 od 60 utakmica
Opštinska liga Indjija - Stara Pazova
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Opštinska liga Kraljevo
16 timova
odigrano 199 od 240 utakmica
Opštinska liga Topola
6 timova
odigrano 14 od 30 utakmica
Opštinska liga Požarevac - grupa Dunav
10 timova
odigrano 56 od 90 utakmica
Opštinska liga Požarevac - grupa Mlava
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Opštinska liga Krupanj
4 timova
odigrano 24 od 24 utakmica
Opštinska liga Malo Crniće
8 timova
odigrano 49 od 77 utakmica
Opštinska liga Trstenik
16 timova
odigrano 225 od 240 utakmica
Treća beogradska liga - grupa "A"
14 timova
odigrano 166 od 182 utakmica
Opštinska liga Vršac - Bela Crkva
8 timova
odigrano 42 od 56 utakmica
Lav Kup Srbije
8 timova
odigrano 34 od 34 utakmica
Prva liga RS
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.