XS
SM
MD
LG

Pionirska liga Vojvodine - Play Off
6 timova
odigrano 30 od 30 utakmica
PLV Novosadsko-Sremska - Play Out
6 timova
odigrano 30 od 30 utakmica
PLV Banatska - Play Out
6 timova
odigrano 30 od 30 utakmica
PLV Bačka - Play Out
6 timova
odigrano 30 od 30 utakmica
Grad Kragujevac - Raški okrug
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Kolubarsko-Mačvanska liga
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Pionirska liga Dunav
16 timova
odigrano 209 od 240 utakmica
Prva liga pionira Beograda
12 timova
odigrano 132 od 132 utakmica
PLV Novosadsko-Sremska
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
PLV Banatska
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
PLV Bačka
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Podunavska okružna liga
10 timova
odigrano 42 od 90 utakmica
OFS Loznica - Grupa I
8 timova
odigrano 20 od 56 utakmica
Kvalitetna PFL Subotica
6 timova
odigrano 40 od 60 utakmica
Pionirska liga Južnog Banata grupa Jug
8 timova
odigrano 63 od 84 utakmica
Pionirska liga Južnog Banata "Zapad"
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
Pionirska liga Južnog Banata grupa Istok
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
OFS Loznica - Grupa II
8 timova
odigrano 30 od 56 utakmica
Pionirska liga Obrenovac
6 timova
odigrano 60 od 60 utakmica
Okružna liga Novi Pazar-Raška-Tutin
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
Braničevska okružna liga
10 timova
odigrano 56 od 90 utakmica
OFL Vladimirci
4 timova
odigrano 21 od 24 utakmica
Dečja zimska liga Grada Loznice
12 timova
odigrano 66 od 66 utakmica
Treća liga pionira Beograda grupa "A"
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
Treća liga pionira Beograda grupa "B"
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Druga liga pionira Beograda
12 timova
odigrano 110 od 132 utakmica
Treća liga pionira Beograda grupa "V"
10 timova
odigrano 56 od 90 utakmica
Liga mlađih pionira Beograda grupa "A"
14 timova
odigrano 155 od 182 utakmica
Liga mlađih pionira Beograda grupa "B"
12 timova
odigrano 100 od 132 utakmica
Liga mlađih pionira Beograda grupa "V"
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
Liga mlađih pionira Beograda grupa "G"
12 timova
odigrano 102 od 132 utakmica
Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.