06.04.2021 Aleksandra Stojković

Zmajevi poraženi u Subotici

U okviru 30. kola Superlige Srbije, ekipa Voždovca izgubila je od Spartaka sa 3:0 na Gradskom stadionu u Subotici.

Zmajevi su bili znatno bolji u prvom poluvremenu, ali je domaćin pred pauzu kaznio sve propuštene šanse. U drugom delu igre preuzeli su Subotičani inicijativu i sa još dva pogotka u kratkom razmaku postavili krajnji rezultat.

Šef stručnog štaba Voždovca vidno je bio razočaran partijom svog tima i porazom.

Sve do prvog gola bili smo dosta bolji i kontrolisali smo stvari. Međutim, neozbiljno je da ovako poklanjamo bodove! Olako smo primili drugi a potom i treći gol i ono što smo prikazali u drugom poluvremenu nije dovoljno da se ozbiljno takmičimo i borimo za poziciju”, rekao je gospodin Damjanović.

Novi Pazar 2 : 1 TSC
Proleter 0 : 1 Čukarički
Spartak ŽK 3 : 0 Voždovac
Mačva 0 : 2 Mladost (L)
Radnički (N) 1 : 2 Napredak
Crvena zvezda 1 : 0 Partizan
Metalac 1 : 2 Javor Matis
OFK Bačka 0 : 2 Radnik