XS
SM
MD
LG
9.kolo
Rezultati
27.09.2023
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
22.11
13:00
GFK Sloboda
Inđija Toyo Tires
0
1
22.11.2023 13:00
GFK Sloboda
0 : 1
Inđija Toyo Tires
23.11
15:00
Metalac
Mačva
1
2
23.11.2023 15:00
Metalac
1 : 2
Mačva
22.11
13:00
Jedinstvo (Ub)
OFK VrŔac
1
1
22.11.2023 13:00
Jedinstvo (Ub)
1 : 1
OFK VrŔac
21.11
13:00
Radnički (NB)
Mladost GAT
2
2
21.11.2023 13:00
Radnički (NB)
2 : 2
Mladost GAT
21.11
15:00
GFK Dubočica
Smederevo 1924
2
1
21.11.2023 15:00
GFK Dubočica
2 : 1
Smederevo 1924
22.11
13:00
RFK Novi Sad 1921
Radnički (SM)
2
2
22.11.2023 13:00
RFK Novi Sad 1921
2 : 2
Radnički (SM)
22.11
13:00
RFK Grafičar
Kolubara
1
0
22.11.2023 13:00
RFK Grafičar
1 : 0
Kolubara
22.11
13:00
OFK Beograd
Tekstilac
2
0
22.11.2023 13:00
OFK Beograd
2 : 0
Tekstilac
21.11.2023 09:22 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Doigravanje (Play Off) OFK Beograd 9 8 1 0 25
2 Doigravanje (Play Off) Mačva 9 4 4 1 16
3 Doigravanje (Play Off) Tekstilac 9 4 3 2 15
4 Doigravanje (Play Off) Smederevo 1924 9 3 5 1 14
5 Doigravanje (Play Off) OFK VrŔac 9 3 5 1 14
6 Doigravanje (Play Off) Inđija Toyo Tires 9 4 2 3 14
7 Doigravanje (Play Off) Kolubara 9 3 3 3 12
8 Doigravanje (Play Off) GFK Dubočica 9 3 3 3 12
9 Play Out Jedinstvo (Ub) 9 3 3 3 12
10 Play Out RFK Grafičar 9 3 3 3 12
11 Play Out Radnički (SM) 9 2 5 2 11
12 Play Out GFK Sloboda 9 1 5 3 8
13 Play Out Radnički (NB) 9 1 4 4 7
14 Play Out Metalac 9 1 3 5 6
15 Play Out RFK Novi Sad 1921 9 1 3 5 6
16 Play Out Mladost GAT 9 0 4 5 4

10.kolo
Sledeće kolo
30.09/01.10.2023
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
01.10
15:00
Inđija Toyo Tires
Tekstilac
1
0
01.10.2023 15:00
Inđija Toyo Tires
1 : 0
Tekstilac
02.10
19:00
Kolubara
OFK Beograd
1
1
02.10.2023 19:00
Kolubara
1 : 1
OFK Beograd
01.10
15:00
Radnički (SM)
RFK Grafičar
2
1
01.10.2023 15:00
Radnički (SM)
2 : 1
RFK Grafičar
01.10
15:00
Smederevo 1924
RFK Novi Sad 1921
1
0
01.10.2023 15:00
Smederevo 1924
1 : 0
RFK Novi Sad 1921
02.10
15:00
Mladost GAT
GFK Dubočica
1
1
02.10.2023 15:00
Mladost GAT
1 : 1
GFK Dubočica
01.10
15:00
OFK VrŔac
Radnički (NB)
0
1
01.10.2023 15:00
OFK VrŔac
0 : 1
Radnički (NB)
30.09
19:00
Mačva
Jedinstvo (Ub)
1
0
30.09.2023 19:00
Mačva
1 : 0
Jedinstvo (Ub)
01.10
19:00
GFK Sloboda
Metalac
0
0
01.10.2023 19:00
GFK Sloboda
0 : 0
Metalac
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 15 korisnika
Takmičenje prati 289 korisnika
Jovan142 i joÅ” 2 korisnika su tipovali utakmicu
webmaster i joÅ” 5 korisnika su tipovali utakmicu
Maka1211 i joÅ” 14 korisnika su tipovali utakmicu
GogiMix1 i joÅ” 3 korisnika su tipovali utakmicu
nedic i joÅ” 3 korisnika su tipovali utakmicu
LeonDjordjeviccc i joÅ” 8 korisnika su tipovali utakmicu
ZeljkoPavlicevic i joÅ” 1 korisnika su tipovali utakmicu
SportskaCentrala1992 i joÅ” 6 korisnika su tipovali utakmicu
Dacha i joÅ” 3 korisnika su tipovali utakmicu
SlobaS i joÅ” 4 korisnika su tipovali utakmicu