XS
SM
MD
LG
27.kolo
Rezultati
30/31.03.2024
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
30.03
17:00
Kolubara
Inđija Toyo Tires
0
3
30.03.2024 17:00
Kolubara
0 : 3
Inđija Toyo Tires
30.03
15:00
Tekstilac
Radnički (SM)
5
2
30.03.2024 15:00
Tekstilac
5 : 2
Radnički (SM)
30.03
15:00
OFK Beograd
Smederevo 1924
1
2
30.03.2024 15:00
OFK Beograd
1 : 2
Smederevo 1924
30.03
15:00
RFK Grafičar
Mladost GAT
2
1
30.03.2024 15:00
RFK Grafičar
2 : 1
Mladost GAT
30.03
15:00
RFK Novi Sad 1921
OFK VrŔac
3
2
30.03.2024 15:00
RFK Novi Sad 1921
3 : 2
OFK VrŔac
29.03
19:00
GFK Dubočica
Mačva
0
1
29.03.2024 19:00
GFK Dubočica
0 : 1
Mačva
29.03
15:00
Radnički (NB)
GFK Sloboda
0
1
29.03.2024 15:00
Radnički (NB)
0 : 1
GFK Sloboda
29.03
15:00
Jedinstvo (Ub)
Metalac
2
0
29.03.2024 15:00
Jedinstvo (Ub)
2 : 0
Metalac
30.03.2024 18:16 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Doigravanje (Play Off) OFK Beograd 27 18 4 5 58
2 Doigravanje (Play Off) Tekstilac 27 13 8 6 47
3 Doigravanje (Play Off) Inđija Toyo Tires 27 13 5 9 44
4 Doigravanje (Play Off) Smederevo 1924 27 11 10 6 43
5 Doigravanje (Play Off) Jedinstvo (Ub) 27 12 7 8 43
6 Doigravanje (Play Off) Radnički (SM) 27 10 8 9 38
7 Doigravanje (Play Off) GFK Dubočica 27 9 11 7 38
8 Doigravanje (Play Off) Mačva 27 10 7 10 37
9 Play Out RFK Grafičar 27 10 7 10 37
10 Play Out Kolubara 27 9 9 9 36
11 Play Out OFK VrŔac 27 9 9 9 36
12 Play Out Metalac 27 7 10 10 31
13 Play Out GFK Sloboda 27 6 8 13 26
14 Play Out Mladost GAT 27 5 10 12 25
15 Play Out RFK Novi Sad 1921 27 6 4 17 22
16 Play Out Radnički (NB) (-6) 27 6 7 14 19

28.kolo
Sledeće kolo
03.04.2024
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
03.04
16:00
Inđija Toyo Tires
Jedinstvo (Ub)
0
1
03.04.2024 16:00
Inđija Toyo Tires
0 : 1
Jedinstvo (Ub)
02.04
18:00
Metalac
Radnički (NB)
2
0
02.04.2024 18:00
Metalac
2 : 0
Radnički (NB)
02.04
18:00
GFK Sloboda
GFK Dubočica
1
0
02.04.2024 18:00
GFK Sloboda
1 : 0
GFK Dubočica
03.04
18:00
Mačva
RFK Novi Sad 1921
2
1
03.04.2024 18:00
Mačva
2 : 1
RFK Novi Sad 1921
03.04
16:00
OFK VrŔac
RFK Grafičar
2
3
03.04.2024 16:00
OFK VrŔac
2 : 3
RFK Grafičar
03.04
16:00
Mladost GAT
OFK Beograd
3
1
03.04.2024 16:00
Mladost GAT
3 : 1
OFK Beograd
03.04
16:00
Smederevo 1924
Tekstilac
0
0
03.04.2024 16:00
Smederevo 1924
0 : 0
Tekstilac
03.04
16:00
Radnički (SM)
Kolubara
2
0
03.04.2024 16:00
Radnički (SM)
2 : 0
Kolubara
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 15 korisnika
Takmičenje prati 289 korisnika
Jovan142 i joÅ” 2 korisnika su tipovali utakmicu
webmaster i joÅ” 5 korisnika su tipovali utakmicu
Maka1211 i joÅ” 14 korisnika su tipovali utakmicu
GogiMix1 i joÅ” 3 korisnika su tipovali utakmicu
nedic i joÅ” 3 korisnika su tipovali utakmicu
LeonDjordjeviccc i joÅ” 8 korisnika su tipovali utakmicu
ZeljkoPavlicevic i joÅ” 1 korisnika su tipovali utakmicu
SportskaCentrala1992 i joÅ” 6 korisnika su tipovali utakmicu
Dacha i joÅ” 3 korisnika su tipovali utakmicu
SlobaS i joÅ” 4 korisnika su tipovali utakmicu