XS
SM
MD
LG
2.kolo
Rezultati
12/13.08.2023
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
12.08
17:30
Inđija Toyo Tires
GFK Dubočica
2
2
12.08.2023 17:30
Inđija Toyo Tires
2 : 2
GFK Dubočica
13.08
17:30
RFK Novi Sad 1921
Radnički (NB)
1
1
13.08.2023 17:30
RFK Novi Sad 1921
1 : 1
Radnički (NB)
11.08
17:30
RFK Grafičar
Jedinstvo (Ub)
3
0
11.08.2023 17:30
RFK Grafičar
3 : 0
Jedinstvo (Ub)
13.08
17:30
OFK Beograd
Metalac
4
1
13.08.2023 17:30
OFK Beograd
4 : 1
Metalac
12.08
17:30
Tekstilac
GFK Sloboda
3
1
12.08.2023 17:30
Tekstilac
3 : 1
GFK Sloboda
13.08
20:00
Kolubara
Mačva
3
2
13.08.2023 20:00
Kolubara
3 : 2
Mačva
12.08
17:30
Radnički (SM)
OFK VrŔac
0
0
12.08.2023 17:30
Radnički (SM)
0 : 0
OFK VrŔac
12.08
17:30
Smederevo 1924
Mladost GAT
1
1
12.08.2023 17:30
Smederevo 1924
1 : 1
Mladost GAT
13.08.2023 20:01 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Doigravanje (Play Off) RFK Grafičar 2 2 0 0 6
2 Doigravanje (Play Off) OFK Beograd 2 2 0 0 6
3 Doigravanje (Play Off) Smederevo 1924 2 1 1 0 4
4 Doigravanje (Play Off) Radnički (NB) 2 1 1 0 4
5 Doigravanje (Play Off) Tekstilac 2 1 1 0 4
6 Doigravanje (Play Off) OFK VrŔac 2 1 1 0 4
7 Doigravanje (Play Off) Jedinstvo (Ub) 2 1 0 1 3
8 Doigravanje (Play Off) Kolubara 2 1 0 1 3
9 Play Out Mladost GAT 2 0 2 0 2
10 Play Out Radnički (SM) 2 0 2 0 2
11 Play Out Mačva 2 0 1 1 1
12 Play Out GFK Dubočica 2 0 1 1 1
13 Play Out Inđija Toyo Tires 2 0 1 1 1
14 Play Out RFK Novi Sad 1921 2 0 1 1 1
15 Play Out GFK Sloboda 2 0 0 2 0
16 Play Out Metalac 2 0 0 2 0

3.kolo
Sledeće kolo
19/20.08.2023
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
20.08
17:00
Mladost GAT
Inđija Toyo Tires
0
1
20.08.2023 17:00
Mladost GAT
0 : 1
Inđija Toyo Tires
18.08
17:00
OFK VrŔac
Smederevo 1924
1
1
18.08.2023 17:00
OFK VrŔac
1 : 1
Smederevo 1924
19.08
19:00
Mačva
Radnički (SM)
3
0
19.08.2023 19:00
Mačva
3 : 0
Radnički (SM)
19.08
19:00
GFK Sloboda
Kolubara
0
0
19.08.2023 19:00
GFK Sloboda
0 : 0
Kolubara
19.08
19:00
Metalac
Tekstilac
0
0
19.08.2023 19:00
Metalac
0 : 0
Tekstilac
20.08
17:00
Jedinstvo (Ub)
OFK Beograd
0
3
20.08.2023 17:00
Jedinstvo (Ub)
0 : 3
OFK Beograd
20.08
17:00
Radnički (NB)
RFK Grafičar
1
1
20.08.2023 17:00
Radnički (NB)
1 : 1
RFK Grafičar
21.08
20:00
GFK Dubočica
RFK Novi Sad 1921
2
1
21.08.2023 20:00
GFK Dubočica
2 : 1
RFK Novi Sad 1921
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 15 korisnika
Takmičenje prati 289 korisnika
Jovan142 i joÅ” 2 korisnika su tipovali utakmicu
webmaster i joÅ” 5 korisnika su tipovali utakmicu
Maka1211 i joÅ” 14 korisnika su tipovali utakmicu
GogiMix1 i joÅ” 3 korisnika su tipovali utakmicu
nedic i joÅ” 3 korisnika su tipovali utakmicu
LeonDjordjeviccc i joÅ” 8 korisnika su tipovali utakmicu
ZeljkoPavlicevic i joÅ” 1 korisnika su tipovali utakmicu
SportskaCentrala1992 i joÅ” 6 korisnika su tipovali utakmicu
Dacha i joÅ” 3 korisnika su tipovali utakmicu
SlobaS i joÅ” 4 korisnika su tipovali utakmicu