XS
SM
MD
LG
6.kolo
Rezultati
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Jasenovik 2018
Jasenovik
02.10.2022
15:00
Moravac 1948
Gornje Međurovo
02.10.2022 15:00
Jasenovik 2018
:
Moravac 1948
Spartak
Sićevo
02.10.2022
15:00
Vrtište
Vrtište
02.10.2022 15:00
Spartak
:
Vrtište
Mezgraja
Mezgraja
02.10.2022
15:00
Supovac
Supovac
02.10.2022 15:00
Mezgraja
:
Supovac
Jedinstvo
Gornja Toponica
0 : 5
Real Niš
Niš
01.10.2022 15:00
Jedinstvo
0 : 5
Real Niš
OFK Budućnost 2020
Niš
02.10.2022
11:00
Sloga 1948
Malča
02.10.2022 11:00
OFK Budućnost 2020
:
Sloga 1948
Standard 2021
Čamurlija
02.10.2022
15:00
Mramor
Mramor
02.10.2022 15:00
Standard 2021
:
Mramor
U ovom kolu slobodan je tim: Mladost
01.10.2022 19:52 (Mladenko)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Real Niš 6 6 0 0 18
2 Sloga 1948 5 5 0 0 15
3 Mramor 5 4 1 0 13
4 Supovac 5 4 0 1 12
5 Standard 2021 4 3 0 1 9
6 Jasenovik 2018 4 2 0 2 6
7 Mladost 5 2 0 3 6
8 OFK Budućnost 2020 (-1) 4 2 0 2 5
9 Spartak 5 1 1 3 4
10 Vrtište 5 1 0 4 3
11 Moravac 1948 5 0 0 5 0
12 Jedinstvo (-1) 5 0 0 5 -1
13 Mezgraja (-2) 4 0 0 4 -2

7.kolo
Sledeće kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Mladost
Donji Komren
09.10.2022
15:00
Jasenovik 2018
Jasenovik
09.10.2022 15:00
Mladost
:
Jasenovik 2018
Sloga 1948
Malča
09.10.2022
15:00
Standard 2021
Čamurlija
09.10.2022 15:00
Sloga 1948
:
Standard 2021
Real Niš
Niš
08.10.2022
15:00
OFK Budućnost 2020
Niš
08.10.2022 15:00
Real Niš
:
OFK Budućnost 2020
Supovac
Supovac
09.10.2022
15:00
Jedinstvo
Gornja Toponica
09.10.2022 15:00
Supovac
:
Jedinstvo
Vrtište
Vrtište
09.10.2022
15:00
Mezgraja
Mezgraja
09.10.2022 15:00
Vrtište
:
Mezgraja
Moravac 1948
Gornje Međurovo
09.10.2022
15:00
Spartak
Sićevo
09.10.2022 15:00
Moravac 1948
:
Spartak
U ovom kolu slobodan je tim: Mramor

Takmičenje je napustio tim: Crvena zastava
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Mladenko
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 4 korisnika
Takmičenje prati 20 korisnika