23.10.2022 20:14 PFS Subotica

PFL Subotica: Napredak - Iskra 1:2

Gosti su sa brza dva gola u uvodnim minutima utakmice iznenadili uspavanog domaćina. U 27 minutu iz gužve domaća ekipa smanjuje razultat, i ispostavilo se da je to bio konačan rezultat utakmice.  Gosti su mogli i do mnogo ubedljivije pobede ali raspoloženi golman domaće ekipe im nije dozvolio to.    NAPREDAK NADALJ - ISKRA KUCURA 1:2 (1:2) NAPREDAK : Drača Miloš 8,5 , Aleksijević...

21.08.2022 21:55 Hoki71

Kucurani narednog vikenda dočekuju Proleter u derbiju 3. kola PFL Subotica

Nakon uspešnih nastupa u uvodna dva kola nove sezone u PFL Subotica i ubedljivih igara i pobeda, nad komšijama iz Savinog Sela od 5:0 i pobede od 4:1 u gostima kod uvek neugodne ekipe iz Tornjoša, momci trenera Ranka "Caka" Delića dočekuju i drugi opstinski derbi ovog puta protiv odlične ekipe Proletera iz Ravnog Sela, u koji obe ekipe ulaze sa maksimalnim brojem bodova iz prva dva kola....