XS
SM
MD
LG
27.kolo
Rezultati
28/29.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Spartak 1976
Trnava
28.05.2022
10:00
Polimlje
Prijepolje
28.05.2022 10:00
Spartak 1976
:
Polimlje
Mladost (L)
Lučani
28.05.2022
10:00
Javor Matis
Ivanjica
28.05.2022 10:00
Mladost (L)
:
Javor Matis
Jedinstvo Putevi
Užice
28.05.2022
10:00
GFK Sloboda
Užice
28.05.2022 10:00
Jedinstvo Putevi
:
GFK Sloboda
Borac 1926
Čačak
28.05.2022
10:00
Sloboda (Č)
Čačak
28.05.2022 10:00
Borac 1926
:
Sloboda (Č)
Ares 2015
Mrčajevci
28.05.2022
10:00
Sloga (P)
Požega
28.05.2022 10:00
Ares 2015
:
Sloga (P)
Sloga (BB)
Bajina Bašta
28.05.2022
10:00
Metalac
Gornji Milanovac
28.05.2022 10:00
Sloga (BB)
:
Metalac
Gaučosi
Čačak
28.05.2022
10:00
Zlatibor
Čajetina
28.05.2022 10:00
Gaučosi
:
Zlatibor
U ovom kolu slobodan je tim: Takovo
25.05.2022 12:07 (jovanovic031)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Doigravanje (Play Off) Pionirska liga FSRZS - Play Off Mladost (L) 23 18 3 2 57
2 Prelazi u ligu višeg ranga Gaučosi 22 14 3 5 45
3 Doigravanje (Play Off) Pionirska liga FSRZS - Play Off Sloga (P) 24 14 3 7 45
4 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo Putevi 14 13 1 0 40
5 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Sloboda 23 12 3 8 39
6 Prelazi u ligu višeg ranga Sloboda (Č) 14 12 1 1 37
7 Prelazi u ligu višeg ranga Borac 1926 23 10 5 8 35
8 Prelazi u ligu višeg ranga Polimlje 22 9 3 10 30
9 Prelazi u ligu višeg ranga Sloga (BB) 22 9 1 12 28
10 Prelazi u ligu višeg ranga Ares 2015 22 9 0 13 27
11 Prelazi u ligu višeg ranga Metalac 23 7 3 13 24
12 Prelazi u ligu višeg ranga Javor Matis 22 6 2 14 20
13 Prelazi u ligu višeg ranga Zlatibor 22 4 3 15 15
14 Prelazi u ligu višeg ranga Spartak 1976 (-1) 22 4 3 15 14
15 Prelazi u ligu višeg ranga Takovo 24 2 2 20 8

28.kolo
Sledeće kolo
04/05.06.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Polimlje
Prijepolje
04.06.2022
10:00
Gaučosi
Čačak
04.06.2022 10:00
Polimlje
:
Gaučosi
Zlatibor
Čajetina
04.06.2022
10:00
Sloga (BB)
Bajina Bašta
04.06.2022 10:00
Zlatibor
:
Sloga (BB)
Metalac
Gornji Milanovac
04.06.2022
10:00
Ares 2015
Mrčajevci
04.06.2022 10:00
Metalac
:
Ares 2015
Sloga (P)
Požega
04.06.2022
10:00
Borac 1926
Čačak
04.06.2022 10:00
Sloga (P)
:
Borac 1926
Takovo
Gornji Milanovac
04.06.2022
10:00
Jedinstvo Putevi
Užice
04.06.2022 10:00
Takovo
:
Jedinstvo Putevi
GFK Sloboda
Užice
04.06.2022
10:00
Mladost (L)
Lučani
04.06.2022 10:00
GFK Sloboda
:
Mladost (L)
Javor Matis
Ivanjica
04.06.2022
10:00
Spartak 1976
Trnava
04.06.2022 10:00
Javor Matis
:
Spartak 1976
U ovom kolu slobodan je tim: Sloboda (Č)

Takmičenje je napustio tim: FAP
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Branke90
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 5 korisnika
Takmičenje prati 7 korisnika
Cvija i još 13 korisnika su tipovali utakmicu