Vlašić
OFK Letnjikovac 1983
Jevremovac
Varna "pregazila" Dumaču

Posle nekoliko godina ponovo je odigran komšijski derbi. Pred oko 200 okupljenih navijača, po hladnom vremenu i na odličnom pripremljenom terenu, odigrana je veoma dobra utakmica. Za domaće igrače ovo je bila veoma bitna utakmica, u kojoj su imali imperativ pobede zbog dva vezana poraza. Medjutim nije sve krenulo kako treba za domaći tim. Na jednu dugu loptu odlično je reagovao Sibinčić, prihvatio je u šesnaestercu i preciznim udarcem savladao golmana domaćih. Pokušavali su igrači Varne da dodju do izjednačenja, i za to su imali priliku u 31.minutu ali Jevtić nije uspeo da postigne gol sa samo 2 metra (lopta ga pogodila u nogu i otišla preko gola).

Do odmora rezultat se nije menjao. I onda, kao da su na teren u 2 poluvremenu izašli neki novi igrači u plavom(Varna). Silno motivisani od prvog minuta su krenuli da igraju kako znaju, redjale su se prilike, ali gola nije bilo zahvaljujuci nepreciznosti igrača ali i sudije koji je propustio da dva puta pokaže na belu tačku. I onda gol. Slobodan udarac za domaće, sa desne strane izvodi Gligorić i projektilom pogadja same rašlje gola, i to je 1-1, gol koji se retko vidja i na prvoligaškim utakmicama. Domaći napadaju još jače, gosti se nekako uspevaju odbraniti sve do 88 minuta. Na sredini terena Jevtić je oduzeo loptu, prošao dva igrača i onda uputio pas (lopta imala oči) koji Vićentić koristi, postiže gol i donosi svojoj ekipi 3 boda. Na tribinama erupcija oduševljenja domaćih navijača. Sve u svemu zaslužena pobeda igrača Varne koji se polako vraćaju u sredinu tabele gde im je realno i mesto.