Vujić voda
Sloga (P)
Srpska Liga Zapad: Sloga BB - Sloga PM 1:0 (1:0)

Nakon najuspešnije sezone u istoriji, fudbaleri Bajinobaštanske Sloge u novu sezonu ulaze sa znatno manje ambicija. Manjak sredstava i loša finansijska situacija uslovili su promenu kompletnog igrackog kadra. Goluba, Cviju, Kerija,  Rideg, Tarabu, Luku... zamenili su Bajinobaštanski mladici tek izašli iz srednjoškolskih klupa, pojacani nekolicinom prošlogodišnjih rezervi i sa klupe predvodeni doskorašnjim saigracem Dejanom Timotijevicem.

Prva prepreka Sloge u novoj sezoni bio je imenjak iz Petrovca na Mlavi, čiija su dvojica prvotimaca Golubović i Cvijović prošle sezone branili boje domace ekipe. Za sve što su uradili prethodnih godina dobili su aplauz i ovacije gledalaca  na starom stadionu novog imena u Bajinoj Bašti. Medutim ni najnovija pojačanja nisu pomogla gostima da osvoje bodove na obali Drine. Domaća Sloga slavila je sa 1:0.

Sama utakmica protekla je u velikoj borbi na sredini terena i blagoj inicijativi gostiju. Domaci igraci pretili su uglavnom posle prekida i prodorima agilnog Andrica po desnoj strani. Upravo u 40. minutu, nakon jednog od kornera, štoper domaćih Stojkanović bio je najviši u protivnickom šesnaestercu i doneo je veliku radost domaćoj publici. 1:0 za Slogu BB. Gosti su u prvom poluvremenu najbliži golu bili posle udarca Žućkovića sa 25. metara koji je golman domaćih Aćimović ukrotio tek iz drugog pokušaja na samoj gol liniji.

Gosti su u drugo poluvreme ušli znatno ofanzivnije, ali im je napadacka igra jedino omogucila priliku Mladenovića  koji je, nakon povratnog pasa, sa 7-8. metara poslao loptu nebu pod oblake. Igrači domaće Sloge svesno su se povukli i pretili iz kontra napada. Takva igra donela je nekoliko dobrih akcija koje su se završile udarcima Andrića, Savića i sa par opasnih centaršuteva koji nisu pronašli centarfora Jankovića. Najvažnije je da je prednost iz prvog dela sačuvana za prvenac Sloge u novoj sezoni i povećanje samopouzdanja  mladicima Bajinobaštanskih crveno-belih koji su za igru bez respekta prema favoritima nagrađenim velikim aplauzom verne publike.

Bajina Bašta, Stadion: "Miloš Milutinović-Plava Cigra". Gledalaca: 1000. Sudija: Bojan Burojević (Čačak). Strelac; Stojkanović u 40. minutu. Žuti kartoni: Stevanović Sloga(BB), Petrić Sloga(PM). Igrac utakmiceI: Srđan Stojkanović Sloga(BB).

SLOGA(BB): Acimović, Pavlović, Stojkanović, Kamberović, Mijatović, Stevanović, Andrić (Milanović), Savić (Jašić),
Janković, Ðokić, Ðordević (Jakovljević)
SLOGA(PM): Golubović, Ðurić, Cvetić, Radojković, Stokić, Cvijović, Petrić (Ivković), Spasojević (Draškić),