Sloga 1924
1 0 pre 5 meseci
burek je ovo ocenio zelenim kartonom
burek
Jako zanimljiva utakmica odigrana je na pomoćnom terenu ''Čika Dače'' u Kragujevcu, gde su snage odmerili ekipa mlađih pionira Radničkog 1923 koji ove sezone ne znaju za poraz i četvrtoplasirane ekipe pionira Karađorđa iz Topole. Od samog početka napala je ekipa Radničkog i šanse su se ređale. Upućeno je dosta udaraca ka golu Karađorđa, ali su sve završavale ili pored gola ili u rukama golmana Čolića. Odbrana Karađorđa je konačno kapitulirala pred kraj prvog poluvremena i ekipa Radničkog odlazi na odmor sa prednošću od 1:0. Ekipa Karađorđa u drugom poluvremenu izlazi dosta agresivnije i to rezultuje golom. Izborio se za poziciju za šut Tihomir Jovanović i šutirao je snažno, golman je intervenisao, ali je na loptu natrčao Beloica i izjednačio rezultat. Nakon toga kreću silni napadi ekipe Radničkog koji ekspresno odgovaraju golom. Do kraja utakmice Kragujevčani postižu još jedan gol iz kornera i postavljaju konačan rezultat, 3:1. Možemo reći da je oko 20 gledalaca bilo zadovoljeno nakon ove utakmice i da se isplatilo dolaziti uprkos hladnoj temperaturi i jakom vetru.
pre 5 meseci 1 · 0
burek
Pomerena utakmica

4: Iznad očekivanja Pokupio dosta lopti i zabeležio 7 odbrana. Nije direktno kriv ni za jedan primljen gol.

4: Držao zadnju liniju

3: Nije mogao sam u napadu. Morao da šutira iz daljine. Imao snažan udarac nakon kog se lopta odbila Beloici za pogodak.

2: Do 80 minuta Igrao koliko je mogao. Ništa konkretno nije pokazao. Ima problem jer čeka loptu koja mu se uputi, umesto da istrči na nju.

2: Nije igrao na svojoj poziciji, nije mnogo lopti išlo na njega. Par puta odložio loptu Jovanoviću, ništa konkretno nije pokazao.

1: Do 45 minuta Očajna partija napadača Karađorđa, nije imao više od 5 kontakata sa loptom.

1: Loša partija krilnog igrača na ovoj utakmici. Igrao je uz desnu aut-liniju i pokušavao da pomogne Nikoliću, ali je to izgledalo loše. Ima manu da dribla blizu svog šesnaesterca i tako je napravio šansu za protivnika u prvom poluvremenu.

1: Očajna partija omalenog veznog igrača iz Goroviča. Na mestu veznog nije pokazao ništa, te ga je trener zamenio sa Petrovićem i prebacio na štopera zadnjih 10 minuta.