Young Boys
Brighton & Hove Albion
Chelsea
London

4: Kao i na drugoj strani, oba golmana su imala značajnu ulogu danas. Zabeležio je 6 odbrana, od kojih su 5 bili unutar šesnaest metara.

4: Od 90 minuta Ušao u igru i odmah uradio nešto dobro. Visoki Albanac je iznudio penal čim je ušao u igru koji je kasnije iskoristio Palmer.

4: Do 64 minuta Još jedna dobra partija kapitena Čelsija. Ponovo tvrdim da bi odigrao do kraja da se ne vraća posle duge povrede.

4: Uzeo je kapitensku traku kada je Džejms izašao, a svojom igrom je i zaslužio. Bilo ga je svuda i u ofanzivi, i u defanzivi. Asistirao je za gol Tigaja Silve u 29 minutu.

4: Do 90+6 minuta Žuti karton (90+4') Dobra partija Senegalca. Iskoristio je svoju šansu i pogodio u 67 minutu.

4: Žuti karton (90+7') Još jedna dobra partija za bivšeg igrača Mančester Sitija. Pravio mnogo problema odbrani Sitija i postigao pogodak u 37 minutu.

3: Do 64 minuta Očekuje se mnogo više od najboljeg mladog igrača na Svetskom Prvenstvu u Kataru.

3: Do 90 minuta Žuti karton (60') Ništa konkretno od zadnjeg veznog iz Ekvadora.

3: Pored gola iz penala u 90+5 minutu, mnogo je šansi propustio bivši igrač Sitija iz kojeg je prešao u Čelsi ovog leta.

3: Izuzetno je dobro izgledao na momente, ali iskusni Brazilac nije smeo da dopusti 4 gola u mreži svog tima. Izblokirao Rodrijev šut u 86 minutu i skrenuo loptu u gol.

2: Na trenutke dosta nesiguran. Odao je utisak da bi odigrao još gore da mu leđa ne čuva Tijago Silva.

2: Žuti karton (22') Ništa danas nismo videli od Španca. Koliko je dobro izgledao protiv Totenhema prošlo kolo, danas je odigrao loše.

2: Od 64 minuta Ponovo ništa od Ukrajinca. Jednu dobru utakmicu je imao ove sezone.

2: Od 64 minuta Ne pokazuje ništa kada uđe u igru umesto Risa Džejmsa. Omašio veliku priliku pri rezultatu 3:3 kada je sa oko 5 metara šutirao preko gola.

: Od 90+6 minuta Malo vremena za konkretnu ocenu.

5: Dva gola i asistencija za Rodrijev gol u 86 minutu. Ne vidi se u igri Sitija, ali njegov posao je da daje golove, a on to i radi. Trenutno najbolji strelac Premier Lige je danas odigrao odličan meč.

4: Još jedna dobra partija omalenog veznog igrača Mančester Sitija. Zabeležio asistenciju za gol Akanđija u nadoknadi prvog poluvremena.

4: Dosta je pretio Englez. Imao nekoliko šansi koje nije mogao da pretvori u gol.

4: Oba golmana su danas pored 4 primljena gola izuzetno dobro branila. Utakmica je bila takva da su celu utakmicu imali posla. Od 5 zabeleženih odbrana, 2 su bile unutar šesnaest metara. Posebno je dobro intervenisao posle šuta Palmera u 60 minutu.

4: Žuti karton (72') Još jedna dobra partija verovatno najboljeg zadnjeg veznog u Evropi trenutno. Postigao je pogodak u 86 minutu koji verovatno ne bi završio u mreži da je nije zakačio Tijago Silva.

4: Odlično se snašao u današnjoj ulozi zadnjeg veznog momak koji inače igra na poziciji štopera. O tome govori i gol u nadoknadi prvog poluvremena.

3: Do 79 minuta Pokušava Gvardiola da ga koristi na poziciji De Brujnea, ali se danas na njoj nije pokazao.

3: Od 79 minuta Nekoliko dobijenih duela na sredini terena.

3: Od 59 minuta Žuti karton (90+4') Ništa bolje i više nije pokazao od Dokua kojeg je zamenio u 59 minutu.

3: Do 59 minuta Žuti karton (56') Nešto slabija partija od onih na koje smo navikli od brzonogog Belgijanca. Dobio je žuti karton zbog simuliranja, nakon koga je izveden iz igre.

2: Kao i za Vokera i Rubena DIjaša, noć za zaborav za mladog Hrvata.

2: Loša partija svih defanzivaca Sitija danas, a u njih ubrajamo i kapitena Vokera.

2: Nije se proslavio centralni štoper iz Portugalije danas. Nije uspeo sa Vokerom i Gvardiolom da zadrži napadače Čelsija.