Mačkovac
Kamenorezac 76
OFK Kopaonik osvojio bod u Stalaću

OFK Kopaonik1931 - foto: Žarko Arsić

OFK Kopaonik 1931 ovog vikenda je gostovao u Stalaću ekipi Trudbenika. Gosti su bolje otvorili meč i imali više loptu u svom posedu, nekoliko propustenih šansi uz stativu Danilovića i sve do 40. minuta kad su obe ekipe ostale sa po igračem manje jer je kod domaćina isključen Kozić dok je kod gostiju isključen Zdravković i prekida koji je trajao 10 minuta, domaćin je poveo u 44. minutu Gazibarić je izveo slobodan udarac a Rakić neonetan sa 5 metara šalje loptu u mrežu 1:0 .

U drugom poluvremenu gosti napadaju konstantno , a dobre prilike propustili su Vukojević koje pogađa prečku i Kovačević koji je imao priliku posle kornera kao i Jovanović koji izlazi sam ispred golmana. Gosti uspevaju da izjednjače u 86. minutu Vukojević na asistenciju Maksimovića poravnava rezultat. Do kraja domaćin ostaje sa dva igrača manje pošto je drugi žuti i crveni zaradi Maldenović posle povlačenja Čaloveića.

TRUDBENIK - OFK KOPAONIK 1931 1:1 (1:0)

Stalać-Stadion Trudbenika. Gledalaca: 80. Sudija: Dejan Miletić (Kruševac) 5. Strelci: Rakić u 40. minutu za Trudbenik, Vukojević u 86. za OFK Kopaonik 1931. Žuti kartoni: Spasojević, Mladenović (Trudbenik), Nikolić, Danilović (OFK Kopaonik). Crveni Kartoni: Kozić, Mladenović (Trudbenik), Zdravković (OFK Kopaonik). Igrač utakmice: Vukojević.

TRUDBENIK: Simić 7, Mladenović 5,5, Gazibarić 7, Ristić 7, Stanojević 6,5, Pavlović 6,5, Spasojević 6, D.Nikolić 6, Rakić 7, Milanović 6, Kozić 5.

OFK KOPAONIK: I.Nikolić 6, N.Knežević 5,5, Milo.Mitrović 6,5 (U.Knežević 6,5), Kovačević 6 (Maksimović 7), Bučić 6, Zdravković 6, Todorović 7, Danilović 5,5, Čaloveić 6, Popović 6 (Jovanović 6, 5), Vukojević 7.