Palež
Novi Sad
FON Banjica
Kragujevčani izvukli bod protiv SAS-a

U okviru 6. kola Prve futsal lige, pred oko 200 gledalaca u "Kristalnoj dvorani" futsaleri SAS-a odigrali su nereŔeno protiv ekipe Ekonomca iz Kragujevca rezultatom 3:3.

Ā

Gosti su dobro otvorili utakmicu i u 4. minutu Marko Stojanović je snažnim udarcem pogodio stativu, a odbijenu loptu Aleksa Milivojević je poslao iza leđa golmana Đure Rodića. U istom minutu, iz kontranapada, Žarko Matić je bio precizan i pogodio suprotni ugao za 1:1.

U 12. minutu DuÅ”an Radenković je pogodio prečku gola gostiju. Kada se očekivao odlazak na odmor, SAS jeĀ  doÅ”ao do vođstva. Radenković je povukao kontru, odigrao odlični dupli pas sa Markom Mastilom koji je pogodio mrežu Nemanje Milanovića za 2:1.

Kad je počeo nastavak, spretni Stefan Živanov je iz slobodnog udarca pogodio kao iz topa za 3:1. Četiri minuta kasnije, posle prekrÅ”aja BoÅ”ka Kvrgića, UroÅ” Nedeljković je pogodio za 3:2. U 27. minutu Matić je snažno Å”utirao i uzdrmao prečku, natrčao je Ranko Marković i takođe, na sreću gostiju,Ā  zatresao okvir gola gostiju. U 35. minutu Nedeljković je iskoristio nesmotrenost domaće ekipe i gotovo iz mrtvog ugla naciljao mrežu za konačnih - 3:3.

U sledećem kolu, 27. oktobra, SAS gostuje ekipi Winter Sport iz NiÅ”a.

SAS: Rodić, Živanov, Marković, Radenković i Matić. Zamenici igrača: Stanaćev, Marković, Mastilo, Tomin, Šaremac, Petrović, Prec i Kvrgić.

EKONOMAC: Milanović, Milivojević, Rnić, Stojčevski, Stojanović.Zamenici igrača: Đurović, Pecić, Nedeljković, Digić, Stojanović i Marinković.