Rudar (P)
Rgotina

Podela bodova na Kraljevici

27.03.2023 temporadio.rs

Derbi meč 16. kola Zaječarske okružne lige završen je najnepopularnijim rezultatom 0:0. Pred oko 250 ljubitelja fudbala viđena je velikaa borba ’’vukova’’ i ’’rudara’’. Dok su u prvom poluvremenu obe ekipe ispitivale snage svojih rivala, u drugom delu igre viđena je potpuna dominacija domaćih koji nisu uspeli da savladaju golmana Sunarića koji je s pravom poneo epitet igrača utakmice.

U 70. minutu nakon grubog starta sudija Cvetković pokazao je drugi žuti karton štoperu gostiju Todoroviću ali Kraljevica do kraja susreta nije uspela da iskoristi igrača više. Šanse su se ređale kao na traci ali se mreža golmana Sunarića nije zatresla do poslednjeg sudijskog zvižduka. Kraljevica je tako nakon 197 dana prepustila lidersku poziciju sokobanjskom Trebiču. U narednom kolu FSU Kraljevica gostuje ekipi Pro-Rudara u Podvisu dok Grljanci dočekuju novog lidera na tabeli ekipu Trebiča.

FSU KRALJEVICA – FK RUDAR VRŠKA ČUKA 0:0 (0:0)

ZAJEČAR: Pomoćni teren na Kraljevici. Gledalaca: 250. Glavni sudija: Ilija Cvetković (Zaječar). Žuti kartoni: Tomić, Žikić i Brkić (FSU Kraljevica), Todorović, J. Bogdanović, N. Bogdanović i Sunarić (Rudar V.Č.) Crveni karton: Todorović u 70. minutu (Rudar V.Č.)

FSU KRALJEVICA: Stanojković, Brkić, Pavlov, Ćosić, Jelenković, Tomić, Šafer, Gligorijević, Aleksić, Žikić, Radović
RUDAR V.Č.: Sunarić, N. Bogdanović, M. Mihajlović, I. Mihajlović, Bogojević, Todorović, Nikić, Veljković, Rajković, Dumitrašković (od 75. Stanković), J. Bogdanović.