Garevina
Mladost (T)
Donji Kopaonik ostvario petu uzastopnu pobedu

Arhivski snimak (foto: Žarko Arsić)

Donji Kopaonik ostvario je još jednu pobedu na strani u Počekovini rezultatom 0:4. Spasić  je pogodio u 15. minutu za vođstvo svoje ekipe od 0:1. Raičević je duplirao prednost pred kraj prvog poluvremena u 37. minutu za 0:2. Kristijan Stojanović je u 44. postigo prelep gol kakav se retko viđa za ubedljivo vođstvo od 0:3.

Konačan rezultat postavio je Marko Spasić svojim drugim golom u 74. minutu za konačnih 0:4.

Poljoprivrednik - Donji Kopaonik 0:4 (0:3)

Počekovina-Stadion Poljoprivrednika. Gledalaca: 80. Sudija: Dušan Stojanović 7. Strelci: Spasić u 15. i 74, Raičević u 37, Stojanović u 44. minutu. Žuti kartoni: Kostić (Poljoprivrednik), Jevtić (Donji Kopaonik).

Poljoprivrednik: Radović 6, Batoćanin 6,5 (N.Rakovac 6), Kostić 6,5, Komatović 6,5, Alurović 6,5, Milovanović 6,5 (Lazarević 6), Palić 6,5 (Mladenović 6), R.Rakovac (Krstić-), Đokić, Todorović 7, Egerić 7 (Ignjatović 6,5).

Donji Kopaonik: Virijević, Planiničić 6,5 (Kostić 6,5), Stošković 7, Stojanović 7, Spasić 7,5, Raičević 7,5, Ž.Virijević 6,5 (Vilimonović 6,5), M.Virijević 7, Jevtić 7, Radmanović 7, Lazić 7,5.