Brezovac
0 0 pre godinu dana
1 komentara
RADISA-Darosava
Лидер на табели доживео је други пораз у првенству.У окрњеном саставу,без Драговића,А.Арсенијевића,Матијашевића,Станојловића,Ристића,Стевановића,,Ф.Гајић,Л.Јовановић и У.Арсенијевић,оставио блед утисак у првом делу,и много бољу игру у другом делу. После 8.минута домаћин је водио са 2:0, головима Г.Николић у 5.и И.Николић у 8.минуту.Вуковић је у 37.повисио за у едљивих 3:0. Чинило се да ће лидер бити нокаутирао. У другом делу гости су преузели игру у своје руке.Ређају се колосалне шансе испред ветерана Амиџића,и већ у 57. А Павловић смањује на 3:1.Десет минута касније из оправданог казненог ударца Станичића смањује на 3:2.И даље следе атаци гостујуће екипе,што прецизним шутем крунише М.Ранковић за 3:3.Домаћи тим у смирај утакмице другим голом Вуковића стиже до победе.Гости су за других 45.минута пропустили седам колосалних шанси.А.Павловић четири пута,Мијаиловић два пута,С.Кузмић, Када се овакве шансе не искористе,минималан пораз је још и добар резултат. Утакмицу су судили Илић Милан,Лекић Милован и Радовановић Филип.Делегат Катанић Драган,сви из Аранђеловца.