Valencia
Getafe

Mbape srušio Real, ''petarda'' Sitija

15.02.2022 sportdc.net

Fudbaleri Pariza savladali su Real u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona. Ekipa Maurisija Poketina slavila je sa 1-0.

Parižani su od samoga starta igrali mnogo bolje. Najviše problema Realu je zadavao Mbape ali su gosti držali ''nulu''. U 60. minuti, Karvahal je skrivio jedanesterac. Međutim, Kurtoa je odbranio udarac Mesija. Nakon ulaska Nejmara, Pariz je dodatno pritisnuo rivala. U četvrtoj minuti nadoknade, Kilijan Mbape pogodio je za pobjedu Pariza.

U drugom susretu večeri, Mančester Siti savladao je Sporting sa 5-0 u gostima. Poveli su gosti golom Mareza. Potom je fenomenalan pogodak postigao Bernardo Silva. Do kraja prvog poluvremena, Foden i Silva donijeli su 4-0 Sitiju. U nastavku, Sterling postavlja konačan rezultat.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal UEFA Champions League - Final stages PSG Real Madrid