0 0 pre 2 godine

Kraljevićevo ubedljivo savladalo Kikinđane

12.10.2021 B.Stojkovski

KMF Kraljevićevo

Domaći fudbaleri ostvarili su visoku pobedu protiv gostiju iz Kikinde koji su u prvom poluvremenu bili ravnopravan rival. Prvi pogodak za vođstvo gostiju postigao je Salkai posle lepe akcije kada je Željko Jaćimović bio nemoćan. Posle toga Kačarevci su jrenulimnogo bolje i prvo je Anđelović izjednačio reultat da bi Mitkovski i Majkić svojim golovima doneli prednost na odlasku na odmor. U drugom poluvremenu još šest golova u mreži Kikinđana gde su se u domaćem timu istakli Anđelović, Mitkovski i najstariji na terenu Mile Zlatanović (49 god.) koji punih 18 godina igra za Kraljevićevo.

Utakmica Futsal liga Vojvodine 3. kolo: Kraljevićevo - Kikinda 9:2 (3:1)

Kačarevo. Hala Kačarevo. Gledalaca: 100. Sudije: Vanja Drndarević (Zrenjanin) 7,5 i Nemanja Đurđev (Vršac) 7,5. Strelci: 0:1 Salkai u 3, 1:1 Anđelović u 9, Mitkovski u 14, 3:1 Majkić u 18, 4:1 Mitkovski u 22, 5:1 Anđelović u 35, 6:1 Zlatamnović u 37, 7:1 Tomeski u 38, 8:1 Trajčevski u 39, 9:1 Trajčevski u 40, 9:2 Slkai u 40 minuti. Nagomilavanje prekršaja: Kraljevićevo 8 (5-3), Forum 9 (6-3). Žuti kartoni: Željko Jaćimović (KMF Kraljevićevo). Igrač utakmice:Anđelović.

Kraljevićevo:ŽELjKO .JAĆIMOVIĆ 7,5, STOJANOVSKI 7,5, PETKOVIĆ 7,5, MITKOVSKI 8, ŽARKO JAĆIMOVIĆ 7,5, Trajčevski 7,5,Anđelović 8, Tomeski 7, Majkić 7, Miljevski 7, Zlatanović 7, Georgijevski 7.

Kikinda: ČELEKETIĆ 7,5, SALKAI 7, BELIĆ 6,5, DETARI 7, PEKIJA 6,5, Bogojević 6,5, Simin 6,5, Čretnik 6,5.