Osečina
Mix
Šabac
Radnički pobedio u Osečini

U okviru 8. kola Druge muške regionalne lige - Zapad 1, grupe A, igrači Radničkog iz Valjeva savladali sa malo poteškoća, domaćina ekipu Osečine rezultatom 61:68. Ekipa Radničkog je veoma loše otvorila utakmicu, sa veoma dosta promašaja i izgubljenih lopti, što su domaćini znali da iskoriste i da odu na poluvreme rasterećeni rezultatom 36:27.

Međutim, u drugom delu susreta, Radnički se malo uozbiljio, stigao rezultat, otišavši na pauzu između treće i četvrte četvrtine rezultatom 46:48. U nastavku meča, momci iz Valjeva mirno završili utakmicu pobedivši sa 61:68.

U narednom kolu, ekipa iz Valjeva, na svom terenu dočekuje ekipu iz Lajkovca u borbi za prvo mesto na tabeli. Susret će početi u 20:00 u hali Student, dok ekipa Osečine dočekuje Ubljane.