Lepušnica
Bratstvo
Resnik
Ravna gora s' novom pobedom čvrsto drži vrh tabele

Lider na tabeli Međuopštinske lige - grupa "B", Kraljevski fudbalski klub Ravna gora, večeras je na terenu FS Beograda na Adi, ugostio petoplasiranu OFK Crvenku. Da se lep fudbal igra i u najnižem rangu pokazali su fudbaleri obe ekipe, naravno dok su imali snage, jer je kondicija kod njih deficitarna stavka. Viđeno je par atraktivnih poteza i lepih udaraca sa distance od dvadesetak metara, kod domaćih se može izdvojiti šut veterana Ljube Baranina, a kod gostiju Dankovića i Milanovića, međutim mreže su ostale netaknute u prvom poluvremenu.

Ravna gora u nastavku kreće od samog starta sa ofanzivnom igrom, a rezervista Đokić u 49. minutu propušta prvu stopostotnu šansu na utakmici, sa svega 5 metara, iako neometan, loptu je poslao kraj desne stative. Do vođstva domaći stižu u 55. minutu, na centaršut Milanovića, lepo je odreagovao Dubak i glavom sa 6 metara loptu poslao u mrežu.

Domaći igrači su se razmahali prvo je Đokić šutem sa dvadetak metara uzdrmao stativu, a nedugo zatim Maksim Nikolić je izašao sam pred gol gostiju, ali nije dovoljno skoncentrisan i loptu je poslao pored stative.

Bivši reprezentativac Azerbejdžana, Branimir Subašić je u 70. minutu ušao u igru i prvi kontakt sa loptom pretvorio u čaroliju. Sa nekih 20 metara loptu je poslao u rašlje za 2:0. To je ujedno bio i krajnji rezultat, jer do kraja meča nije bilo nikakvih dešavanja. Sa nova 3 boda Ravna gora se učvrstila na vrhu tabele i nezadrživo grabi ka višem rangu.

RAVNA GORA - OFK CRVENKA 2:0 (0:0)

STADION: SC FSB Ada Ciganlija. GLEDALACA: 100. GL.SUDIJA: Lekić Lazar. POM.SUDIJE: Kiporski Lazar i Šironja Nikola. STRELCI: Dubak 55. i Subašić 70.min (Ravna gora). ŽUTI KARTONI: Milanović i Ž.Jugović (Ravna gora), Osmanovski (OFK Crvenka).

RAVNA GORA: Bjelić, I.Jugović, Mar.Nikolić (Ž.Jugović), Lešnjak, Baranin, Barać, Prlja, Čvorović (Subašić), Dubak (Mak.Nikolić), Vasiljević (Đokić), Milanović (Jakišić).

OFK CRVENKA: Stamenović, M.Nikolić, Dedić (Janić), Cakić, Radivojev, Ralević, Milanović (Osmanovski), Danković, Vilaret, Mladenović (Ilić), D.Nikolić (Bartula).

Niže lige Niže lige Međuopštinska liga Beograd - grupa "B" KFK Ravna gora OFK Crvenka