Borac (K)
Jadran
Sremska liga: Borac 1925 - Železničar 2:4

Borac 1925 i Železničar

Manje-više ravnopravna igra u prvih pretnaestak minuta. Kada je iz slobodnog udarca, predivnim šutem, Jerković „načeo mrežu“ domaćina, utakmica je krenula „očekivanim tokom“. U razmaku od nekoliko minuta (od 29. do 32), Kaurin je u dva navrata savladao Jandrića i jednom Trbović i u tom trenutku „sve je bilo jasno“. U nastavku utakmice, gosti iz Inđije su zaigrali daleko opuštenije i dozvoljavaju Borcu 1925 da prepolovi prednost.

MARTINCI. Igralište: Borca 1925. Gledalaca: 150. Sudija: Nikola Čekićević (Morović). Strelci: 0:1 Jerković u 17, 0:2 Kaurin u 29, 0:3 Kaurin u 30, 0:4 Trbović u 32, 1:4 Šuša u 68 i 2:4 Vuletić u 84. minutu iz kaznenog udarca. Žuti kartroni: Šuša (Borac 1925), Trbović (Železničar).   Igrač utakmice: Dragomir Kaurin.

BORAC 1925: Jandrić, Radulović, Stajčić, Božić, Sremac, Šuša, Bojanić (od 77. Vuletić), Derajić (od 65. Jovelić), Vuletić. Šarčević (od 77. Đilas), Milošević (od 32. Lazić).

ŽELEZNIČAR: Blagojević, Pećanac, Ninić, Dubajić, Branković, (od 89. Mihajlović), Sudžum, Grković, Kaurin (od 39. Karać), Trbović (od 89. Mrkela), Lukač (od 60. Vučković), Jerković (od 60. Sokolović).