Dinamo 1954
0 0 pre 3 godine
2 komentara
Branke90
Utakmica u Novom Sadu je počela ujednačenom igrom, gde su se u prvih deset minuta ispitivale snage. U 10. minutu meča, crno beli osvajaju svoj aut unutar protivničkih 22 metara, lopta brzo dolazi do linije, gde odličnom akcijom Igor Dejanović utrčava između protivničkih centara i polaže loptu u esej za vođstvo 5-0. Aleksandar Andrić je siguran u Å”utu iz transformacije za 7-0. Nije se puno čekalo do naredne promene rezultata, u 14. minutu Vid Pejović nakon odlučnog prodora postiže novi esej za Partizan. Andrić je ponovo siguran za 14-0. U 22. minutu nakon joÅ” jedne odlične akcije protivničku odbranu probija Aleksa Å oÅ”ić koji postiže esej i povisuje rezultat na 19-0. Andrić je ponovo precizan za 21-0. U 29. minutu se u listu strelaca upisuje i AljoÅ”a Avramović koji postiže esej za 26-0. U 38. minutu Partizan osvaja svoj aut u protivničkoj polovini gde kapiten Đorđe Preradojević postiže esej nakon odličnog mola za 31-5. U poslednjim trenucima prvog poluvremena, Luka Rakita osvaja loptu na sredini terena i formira rak, iz koga Bojan Čečarić inteligentnim potezom vara odbranu Partizana i smanjuje na 31-5. Drugo poluvreme bolje otvaraju gosti iz Beograda koji u 44. minutu preko Preradojevića postižu novi ersej za 36-5. U 50 minutu Preradojević postiže i svoj treći esej na utakmici i povisuje rezultat na 41-5. Potom sledi period igre gde je Vojvodina uhvarila ritam i imala veči posed lopte, međutim bez realizacije. U 60. minutu nakon sjajnog prodora Veliber Srećković postiže esej za 46-5. Andrić je siguran u Å”utu za 48-5. U poslednjih 10 minuta Partizan je postigao joÅ” tri eseja preko Pejovića, Radića i preiskusnog Đukića, i uz jednu uspeÅ”nu transformaciju Andrića, postavljen je konačan rezultat 65-5 u korist Partizana. RK Vojvodina: Jojić, J. Janićijević, V. Janićijević, Vrhovac, Jocić, Novosel, Vuković, Porobić, Å akan, Marković, Marinković, Rakita, Čečarić 5, Đerić, Janković, Paklović, Obradović, Stanojčić, Keri, Milićević, Žepinić, Dakić. RK Partizan: Joksimović, Spasenović, Pejović 10, Stanić, Preradojević 15, Janković, Krstić, Đorđević, Andrić 10, Radić 5, Avramović 5, Å oÅ”ić 5, V. Dejanović, Srećković 5, I. Dejanović 5, Savić, Ljubičić, Aleksić, Vasić, Đukić 5.