Kolare
0 0 pre 3 godine
1 komentara
Jagodinac
Kakav derbi, strasan derbi!!! U susretu dve prvoplasirane ekipe, domacin vise nego zasluzeno pobedio i zauzeo celnu poziciju na tabeli. Tokom cele utakmice je lomio kvalitetnog protivnika koji se veoma organizovano branio. Mogao je domacin da slomi otpor gosta i u prvom poluvremenu. u 6-7 sansi, igraci domacih su ili smuseno reagovali, ili je vise nego odlican golman gostiju dobro stitio svoj gol. ataci domacih su nastav;jeni i u drugom poluvremenu, pobeda je bila imperativ. U jeku napada domacih, izrodio se jedan jedini napad koji su napravili gosti za 90 minuta. Odlicna kontra i stopostotna sansa zaustavljena je bravurom domaceg golmana koji je inace i bio najnezaposleniji akter derbija. Usledili su jos zustriji ataci domacina i jos jedna vise nego bravurozna odbrana golmana gostiju kada je zicer glavom iz neposredne blizine domaceg napadaca, loptu sproveo u korner. ofanziva domacih se isplatila petnaestak minuta pre kraja kada je kada je Vasic makazicama doneo vodjstvo domacinu. Lepo vreme i znacaj derbija privukao je paznju ogromnom broju gledalaca uprkos pandemiji, a spalir i zasluzene salve aplauza kojim su ispraceni akteri susreta su dokaz da se DOBAR I POSTEN FUDBAL jos uvek igra na po nekim terenima OFL. Konacno i jedna utakmica koja se zavrsila sportskim poydravom aktera bey i jedne jedine primedbe na sudijske odluke!! Domacinu svaka cast na organizaciji utakmice, gost vise nego korektan!!!