BSK 1925
Radnički (O)
Nova pobeda "romantičara"
12.10.2020 OFK Beograd

Novi trener, Miodrag Anđelković, ne zna za neuspehe. Od kako je popularni "Burek" preuzeo da vodi prvi tim sa klupe plavo-beli samo beleže pobede. Nakon trijumfa nad Stepojevcom i DIF-om, pobeđena je i Sremčica. OFK Beograd - FK Sremčica 2-0 (2-0).

OFK Beograd se polako oporavlja nakon rezultata koje je ubeležio u prvom delu šampionata i koji su zadali glavobolju svim Ofkovcima.

U ne toliko kvalitetnoj utakmici, OFK Beograd je postigao dva pogotka "na vreme", u prvom poluvremenu i to vođstvo zadržao do kraja utakmice. Strelci su bili Ahmetović u 10. i Babović u 43. minutu utakmice.

Treba reći da su i gosti imali svoje šanse, ali se u nekoliko navrata istakao naš golman, Jevtić. Naredni meč je na programu već u sredu kada gostujemo u Batajnici.