Radnički (O)
TEK Sloga
Zvezdara
Peta pobeda Brodarca u nizu

Susret bivšeg i verovatno budućeg Prvoligaša je protekao u dominaciji ovog drugog. Posle početnog ispitivanja snaga prvu ozbiljniju akciju gosti su iskoristili. Đilas je uputio loptu u šesnaesterac, Tomović utrčao iz drugog plana i savladao nemoćnog domaćeg golmana.

Gosti su posle postignutog pogotka zagospodarli terenom i držali igru pod kontrolom. Posle centaršuta Tomovića u 24. minutu, Đorđevića lopta pogađa u ruku u kaznenom prostoru. Sudija se nije dvoumio i pokazao je na belu tačku, a siguran realizator je bio Tomović. Treći pogodak gosti postižu u 29. minutu. Lep prodor Tomovića po krilu, vratio je povratnu do Luke Ilić koji šutira iz prve sa 14-15 metara. Brodarac je svoje golove dao iz osmišljenih akcija dok su domaći preskakali sredinu terena i dugim loptama pokušavali da pronađu svoje napadače. Ta igra se nije pokazala svrsishodnom.

Međutim u nastavku Sinđelić menja način igre, ulazi hrabrije, a u 55. minutu upućuje prvi udarac na gol gostiju. Popović sa ivice šesnaesterca šutira snažno po zemlji, Dragićević vrhovima prstiju loptu šalje u korner. Gosti su sredinu terena prepustili domaćinu, a iz brzih kontri ugrožavali njihov gol. Iz takvog jednog napada postigli su i četvrti pogodak. Luka Ilić je prodro po boku i šutirao, Čarapić loptu odbija pravo na glavu Đilasa koji je sa 3 metra smešta u mrežu.

Mogli su gosti u 65. minutu do još jednog gola, Stojković je uposlio Tomovića, ovaj šutira sa ivice kaznenog prostora, golman domaćih je lepom paradom zaustavio udarac. Koncentracija u odbrani Brodarca popušta u zadnjih desetak minuta i domaći uspevaju da postignu počasni pogodak. Na centaršut Mikića gostujući half Danilo Nikolić greši, lopta dolazi do usamljenog Čelara koji je sa par metara zakucao u gol.
Domaći do kraja propuštaju još dve dobre prilike, Ristić u 86. i Čelar u 90+2. minutu bivaju zamalo neprecizni. Brodarac se ovom pobedom učvrstio na prvom mestu i ostaje najozbiljniji pretendent za ulazak u Prvu ligu Srbije, naravno ukoliko prethodno prođe baraž.

SINĐELIĆ - BRODARAC 1:4 (0:3)

STADION: FK Sinđelić. GLEDALACA: Bez prisustva publike. GL.SUDIJA: Rogan Miloš. POM.SUDIJE: Krstić Nemanja i Bratić Nemanja. STRELCI: Čelar 81.min (Sinđelić), Tomović 10. i 25.min (k.u.), L.Ilić 29.min i Đilas 58.min (Brodarac). ŽUTI KARTONI: Ignjatović, Čelar i Popović (Sinđelić), Mladenović, Ml.Lukić i Stojković (Brodarac).
SINĐELIĆ: P.Čarapić, Ignjatović, L.Đorđević (Radovanović), Mikić, Pisar (R.Đorđević), Kožović, Ristić, Štulić (Al Maliki), Čelar, Popović (S.Čarapić), Selimović (Janković).
BRODARAC: Dragićević, Mladenović (Mi.Lukić), Đilas (S.Nikolić), Marjanović, Tomović, L.Ilić (N.Ilić), U.Lukić (Stojković), Stojanović, Kojić, Bašanović, Ml.Lukić (D.Nikolić).