Mladost (DK)
13. April
Poraz fudbalera Sloge u Lozni

Arhivski snimak - foto: facebook.com/FK-Sloga-Lozna

Posle Trudbenika ceo plen iz lozne odneo je i Sebečevac. Sloga je na svom terenu poražena rezultatom 1:0. Od samog starta utakmice domaći fudbaleri su napadali i imali veći posed lopte. Nije bilo nekih izrazitih prilika za postizanje pogodaka. Gosti su se iskusno branili i pokušavali brzim kontranapadima da ugroze gol domaćina.

Do kraja poluvremena fudbaleri Sloge su uputili nekoliko udaraca iz daljine pre svih Beljić i Jovanović, ali danas odlični golman gostujuće ekipe Filipović je u svim slučajevima izlazio kao pobednik. Na odmor se otišlo bez pogodaka.

U drugom poluvremenu ista slika. Već u 49. minutu gosti izvode brz kontra napad. Lopta dolazi do Nenezića koji vara svog čuvara i iskosa sa desne strane upućuje odličan udarac u suprotni ugao nemoćnog golmana Nedeljkovića. Faktički iz jedinog pravog udarca na gol gosti dolaze u vođstvo.

Svi napori domaćih fudbalera da preokrenu rezultat do kraja utakmice nisu urodili plodom. Iskusna ekipa Sebečevca je odugovlačenjem vremena uspela da odnese tri boda sa gostovanja u Lozni.