Kiker
Kadeti Čukaričkog ostali na liderskoj poziciji, protiv Internacionala brojali do osam
24.10.2020 FK Čukarički

Kadeti ostali na liderskoj poziciji, protiv Internacionala brojali do osam-StrahinjaBorisavljević,MihajloSpasojević,MihajloMadžarević,LazarVrekić,UrošMrdaković-SašaKljajić

Čukarički je ubedljivom pobedom protiv Internacionala u Rakovici zadržao lidersku poziciju na tabeli. U malom gradskom derbiju nije bilo mnogo dilemma, posle prvog poluvremena Brđani su imali dva gola viška, a u nastavku su bili prilično raspucani, slavili su sa čak 8:0.

Seriju golova otvorio je Spasojević u 10. minutu, prednost je duplirao Borisavljević u 30. minutu. Zanimljivo, i Spasojević i Borisavljević su u drugom poluvremenu bili precizni i iz jedanaesteraca, a golove su još postizali Mrdaković, Madžarević, Vrekić i Pavlović.

Čukarički je posle nepotpunog 15. kola na liderskoj poziciji, sa 38 osvojenih bodova. U narednoj rundi izabranici Saše Klajića ugostiće na Carevoj ćupriji ekipu Real Niš.

Internacional – Čukarički 0:8 (0:2)

Sudija: Dušan Vićentijević. Strelci: Spasojević u 10. i 74. (penal), Borisavljević u 30. i 57. (penal), Mrdaković u 63, Madžarević u 72, Vrekić u 78. i Pavlović u 85. minutu. Žuti kartoni: Nikolić, Zornić (Internacional).

INTERNACIONAL: Zornić, Pajković, Stanar, Lekić, Musa, Nikolić (od 46. Vignjević), Smoljan (od 46. Stojiljković), Krstić (od 79. Grbić), Đukić, Kumrić, Grujić (od 79. Ugrinović).

ČUKARIČKI: Kaličanin, Ivović (od 64. Madžarević), Serafimović, Pavlović, Kovačević, Martić (od 64. Svrzić), Stanković (od 75. Pešić), Spasojević, Borisavljević, Mrdaković (od 75. Marisavljević), Popović (od 64. Vrekić).