46'
40'
Remi Zlatibora i Voždovca
27.02.2021 Aleksandra Stojković

U okviru 24. kola Super lige Srbije, fudbalski klub Voždovac odigrao je nerešeno 0:0 sa ekipom Zlatibora.

Zmajevi su bili znatno konkretniji u prvom delu igre, dok je domaćin u drugom poluvremenu preuzeo inicijativu i stvarao više šansi. Ipak, mreže oba tima mirovale su svih 90 minuta te se beogradski tim kući vraća sa osvojenim bodom.

Trener Voždovca gospodin Jovan Damjanović istakao je na konferenciji za medije da je nerešen rezultat verovatno i najpravedniji.

Čestitam igračima obe ekipe, igrali su zaista do poslednjeg atoma snage. Odličan meč, veliki broj šansi i sa jedne i sa druge strane, tako da je ovo verovatno najpravedniji rezultat. Zlatibor je izuzetno fizički jak, takođe nam je trebalo i vremena da se adaptiramo na uslove i teren. Očekuje nas gust raspored i moramo da se okrenemo narednim mečevima i novim prilikama za osvajanje bodova”, poručio je Damjanović.