Ušće
14. Oktobar
Gradina
Podela bodova u Pojatama

Fudbaleri Kamenorezca 76 i treneri Marko Petrašinović i Ljubiša Vidaković, otputovali su u Pojate na utakmicu 9. kola Druge Rasinske okružne lige protiv Omladinca oprezni i sa željom da ne izgube susret kako bi se posle toga našli u opasnoj zoni.

U većem delu utakmice bili su bolji i agresivniji tim, ipak domaći su u 38. i 42. minutu uspeli da sa dva pogodka Nenada Živkovića ostvare rezultat prvog poluvremena. Dubljani su krenuli u nastavku utakmice agresivnije i u 54. minutu Darko Blagojević smanjuje rezultat na 2:1. Osim fudbalera Omladinca protivnici dubljanima bili su neefikasnost u akcijama za postizanje pogodaka ali i jak vetar koji je ometao loptu da ne pogađa cilj.

U 78. minutu igrač domaćih ruši u svom šesnaestercu agilnog Dragana Župca,pa je sudija Miloš Nedeljković opravdano pokazao na belu tačku. Precizan je bio Darko Blagojević i svojim drugim pogodkom postavio konačan rezultat utakmice. Suđenje je bilo fer i korektno, a glavnom sudiji Milošu Nedeljkoviću pomagali su mahanjem Mirko Karić i Darko Batoćanin, delegat ovog susreta bio je Aleksandar Đorđević.

U narednom 10. kolu Dubljani na igralištu u Štulcu dočekuju Polet 57 iz Milutovca ova utakmica će puno značiti za dalji tok takmičenja kao i plasman FK Kamenorezac koji je trenutno na 12. mestu sa samo 8 osvojenih bodova.