Borac (VS)
Karaš (K)
Hajdučica
Goleada u Kruščici

Na fudbalskom stadionu u Kruščici, u okviru 14. kola Druge JBF lige grupa ISTOK, saslatli su se domaći FK Ratar iz Kruščice i lider na tabeli FK Vojvodina iz Seleuša. Svi okupljeni gledaoci oko stadiona znali su da ih očekuje impozantno fudbalsko izdanje ove dve ekipe. Fudbaleri Vojvodine već u 15. minutu tresu mrežu domaćina a strelac je bio Vinka, i time pokazuju da nisu na gostovanje došli da se brane. Kako je odmicao meč tako su gostujući fudbaleri nizali prilike za gol, te je u 29. minutu Tarbuk pogodio za vođstvo gostiju od 0: 2. U 40. minutu utamice u strelce se upisuje i Milošević i tada već na semaforu stoji rezultat od 0: 3 za fudbalere iz Seleuša. Na poluvreme je domaći sastav otišao pognute glave ali sa jednim ciljem za nastavak utakmice, a to je sustići veliku prednost gostiju.

Nastavak drugih 45 minuta nije nista dobro doneo igračima Ratara, u 49. minutu već je bilo 0: 4 a strelac za goste je Buia. Od tog trenutka domaći kao da su se malo probudili i zaigrali intenzivnije pa zaređali par dobrih prilika ali su odbrambeni igrači Vojvodine Šelmic, Orlić, Stankov kao i golman Petić uspeli da zaustave dobre napade domaćina prvo Hlivnjaka pa i Hidića. Uspeli su domaći u 68. minutu da smanje prednost preko Milovanova, ali i iz jedanaesterca preko Radosavljevića. Konačnih 2:5 u 80. minutu postavlja Čuruvija koji nakon konfuzije u šesnaestercu domaćina nalazi lopti put do mreže. FK Ratar u 15. kolu u gostima igra protiv Vojvodine iz Crvene Crkve, dok FK Vojvodina iz Seleuša na svom terenu dočekuje FK Dunav iz Banatske Palanke.

Fudbal Fudbal Druga južnobanatska liga "Istok" Ratar Vojvodina (S)