Mladost
Vitez
Graničar
Opštinska liga Pećinci: Sloboda startovala pobedom

Osetno pojačan igrački kadar Slobode, dobar rad i pripremnom periodu, između ostalog i mini-pripremena Lepenskom Viru, daju rezultate: klub iz Donjeg Tovarniku je startovao je pobedom. U prvom kolu nastavka prvenstva Opštinske lige Pećinci, Sloboda je kao gost pobedila Šumar u Ogaru, golom Gorana Milićevića već u 3. minutu. Tokom cele utakmice izabranici Siniše Sarića su dominirali, ali svoju nadmoć nisu uspeli da krunišu ubedljivijom pobedom. S tri nova boda Sloboda je „zasela“ na čelnu poziciju.

Strelac: 0:1 G. Miličević u 3. minutu. Ogar: Igralište Šumara. Gledalaca: 100. Sudija: Marko Maksić (Sremski Mihaljevci). Žuti kartoni: Orlović i Obhradović (Šumar), Nović (Sloboda).)n Igrač utakmice: Goran Milićević.

ŠUMAR: Sekulić 6, Orlović 6, Aleksić 6, Popović 6 (od 80. Cvetinović), Pantelić 6, Blagojević 7, Savić 6, Nedeljković 6, Obradović 6, Vučković 6, Drobac 7.

SLOBODA: Radonjić, Z. Milićević 7, Vesić 7, Nović 7, Karić 7, Rakić 8, Obradović 8, (od 50. Vukmanović 7), Rusmirović 7,5, Stepanović 7, Ašćerić 7,5, G. Milićević 8.