Podunavac
OFK Kikinda
Borac (Š)
Divoš tone sve dublje

Bila je to veoma dinamična i uzbudljiva utakmica. U prvom delu igre videla se želja svih aktera da daju maksimum i da svom timu  donesu pobedu, ali i samo jednu pravu šansu pred golom domaćih. Napadač gostiju Jakšić dobro je prodro po desnoj strani, idealno poslužio Popovića koji traljavim udarcem šalje loptu pored gola.

Početak drugog dela apsolutno pripada domaćima. Pavlović ne koristi sjajnu priliku za vođstvo, a već u 57. minutu nakon što je Gombar oboren u kaznenom prostoru Slovena, Bašić brani udarac Savića sa bele tačke. Samo dva minuta kasnije Gombar je bio u situaciji jedan na jedan sa golmanom gostiju, ali je ovaj još jednom sjajnom intervencijom zaslužio epitet igrača utakmice. Mogli su Rumljani nedugo zatim da kazne promašaje Divošana. Veoma zaposleni sudija Grbatinić opravdano dosuđuje penal za goste. Odgovornost je preuzeo iskusni Beronja, ali se golman Divošana Đurić istakao paradom. Ipak Beronja nije izgubio samopouzdanje i u 64. minutu iz slobodnog udarca trese mrežu domaćih za konačnih Hajduk – Sloven 0:1.

Hajduk (Divoš) – Sloven (Ruma) 0:1 (0:0)

Gledalaca 150, sudija Stevan Grbatinić (Adaševci) 8. Strelac: Beronja u 64 minutu (Sloven).

Hajduk: Đurić 7, Avramović 8 (Maričić), Vukolić 7, Zeljković 6, Vidović 7, Stankić 7, Pavlović 6, Cvijetić 6, Lazić 7, Savić 6, Gombar 7.

Sloven: Bašić 8, Putica 7, Rakić 6, Mandić 6, Vidaković 6, Ninković 6 (Savić), Jakšić 7 (Marković), Popović 6 (Vojčanin), Milojević 6, Beronja 7, Radišić 6.

Izveštač: Dragan Ćirilović, fudbalski sudija